Atmosfera i ciepło domowego ogniska. Tak w skrócie można określić dom pani Barbary. Doskonale łączy się tutaj tradycja i nowoczesność. Wiekowe meble połączone ze stonowanymi, jasnymi kolorami sprawiają, że wnętrza są eleganckie, ale i przytulne.

Punktem centralnym domu jest ogromny salon. Wnętrze w sposób naturalny dzieli się na część kuchenną, wypoczynkową oraz jadalnię. Duże przestrzenie nie ograniczone są nadmierną ilością mebli czy zbędnych gadżetów. Wszystko jest tu wysmakowane, a projekt jest przemyślany w każdym szczególe.

Swojsko i przytulnie

Choć budynek jest współczesny, drewniane podłogi i belki pod sufitem w kuchni sprawiają, że miejsce to ma duszę wiekowego domu. Przy tym doskonale kontrastują z jasnymi ścianami. Główny ton wnętrzu nadaje kominek z jasnego piaskowca. Przyjemnie ociepla dom w chłodne dni, nie tylko wizualnie. Ukoronowaniem dzieła jest kuchnia urządzona w stylu rustykalnym. Dominuje tu drewno, rzeźbione listwy i stylowe dodatki. Pod sufitem królują przymocowane warkocze czosnku i suszone zioła. Młynki, porcelanowe filiżanki i zabytkowa porcelana zbierana przez panią domu nadają przytulności. Każdy gość czuje się tu od razu jak w domu, bo to wnętrze jest do mieszkania nie tylko do oglądania!

Magia detali

Detale to bardzo mocna strona tego domu. Każdy dobrany jest ze smakiem, nie przytłacza i nie zakłóca przestrzeni. Obrazy na ścianie zmieniają się w zależności od pory roku, a na stole w salonie zawsze ułożone są kompozycje ze świeżych kwiatów. Z kątów wyłaniają się wszędobylskie anioły w postaci figurek i obrazków, które dyskretnie pilnują domu. Antyczne meble, lampki, komódki to zdobycze pani domu, która namiętnie kupuje je na giełdzie staroci.

W przytulnym buduarze

Jedna z sypialni utrzymana w pastelowych kolorach przywodzi na myśl dawne buduary. Dominuje w niej biel i motywy kwiatowe. Romantyczne dodatki takie jak różana kapa przykrywająca łóżko, czy toaletka z kryształowymi flakonami perfum spodoba się każdej kobiecie. To jej królestwo

Kwiaty są ważne w tym domu nie tylko w wazonach, czy na tkaninach. Cały dom otoczony jest dużym, zadbanym ogrodem, w którym nie ma przypadkowych roślin. Domu strzegą anioły i puszysty kot, a ogrodu pilnuje amor otoczony różami. Można tu czuć się bezpiecznie!