Reklama

Dział sprzedaży i marketingu:

 

Maria Bek

Dyrektor zarządzający

e-mail: bek@emsgroup.pl

 

Marta Blendowska

Manager ds. Kluczowych Klientów

Moda i Design

tel:(+48) 791 971 399

e-mail: blendowska@emsgroup.pl

 

Jaqueline Sgonina

Manager ds. Kluczowych Klientów

Zdrowie i Uroda

tel. (+48) 600 666 776

e-mial: sgonina@emsgroup.pl

 

Karol Kacperski

Szef działu FOTO

Manager ds. Kluczowych Klientów

Kulinaria 

tel:(+48) 796 023 368

e-mail: kacperski@emsgroup.pl

 

Krzysztof Nowosielski

Manager ds. Kluczowych Klientów

Biznes, Nieruchomości, Motoryzacja, Elektronika

tel: (+48) 533 337 725

e:mail: nowosielski@emsgroup.pl

 

Halszka Gronek

Sekretarz redakcji (patronaty medialne)

Marketing i PR

tel:(+48) 608 593 120

e-mail: gronek@emsgroup.pl 

 

Aleksandra Staruszkiewicz

Dyrektor Działu Organizacji Eventów

tel. (+48) 606 603 416

staruszkiewicz@emsgroup.pl

 

 

Redakcja nie odpowiada za treść reklam.
www.prestiztrojmiasto.pl
www.facebook.com/prestiz.trojmiasto
https://www.instagram.com/prestiz_magazyn_trojmiejski/
www.issuu.com/prestiz

Magazyn

cala strona 205x280mm +3mm spadu z każdej strony

cala strona 205x280mm +3mm spadu z każdej strony

cala strona 205x280mm +3mm spadu z każdej strony

cala strona 205x280mm +3mm spadu z każdej strony

Internet

siderbar 262x262px

baner 848x128px