INFOSKI.PL NARCIARSKI ODLOT W ALPY I PIRENEJE

Szybko, wygodnie i bezpiecznie na narty samolotem linii lotniczych Wizz Air. Co tydzień, przez całą zimę z Gdańska, Poznania, Warszawy i Katowic. Najlepsze europejskie kurorty zimowe są bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej. To najważniejsza wiadomość dla miłośników białego szaleństwa z całej Polski. 

Oferta zimowa Infoski.pl to kompleksowa usługa: przelot, 7 noclegów, 6-dniowy skipas, transfer z lotniska, przewóz sprzętu sportowego i ubezpieczenie. Wszystkie świadczenia w cenie wyjazdu bez żadnych dodatkowych dopłat.

WŁOCHY – SZUSOWANIE PO SŁONECZNEJ STRONIE ALP

Montecampione

Z lotniska w Bergamo malowniczą doliną Vallecamonica w ciągu godziny dojeżdżamy do ośrodka narciarskiego. Kameralna wakacyjna wioska z komfortową rezydencją La Splaza tuż obok dolnej stacji wyciągu. Alpejskie wakacje za polską cenę. Przelot i 7 dni ze skipasem już za 1990 PLN.

Val di Sole

380 km tras w dolinie słońca na jednym karnecie u stóp lodowca Presena. Jakość regionu już dawno została doceniona przez polskich narciarzy. Kameralne miasteczka, wyciągi narciarskie tuż obok hoteli. Po prostu narciarskie dolce vita!

Dolina Aosty

La Thuile i Monterosa Ski to szusowanie u stóp 4 alpejskich gigantów Mt. Blanc, Monterosy, Gran Paradiso i Matterhornu. Wjazd najnowocześniejszą w Europie obrotową kolejką gondolową pod najwyższy szczyt Alp i 24 km zjazd kultową Valle Blanche do Chamonix? Marzenia się spełniają – wystarczy chcieć!

Via Lattea 

Trzeci co do wielkości teren narciarski Włoch, posiadający w sumie 400 km tras. Arena Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Turynie 2006 roku. Niezliczone możliwości szusowania po włoskiej i francuskiej stronie Alp. 

Madesimo

Widokowa trasa wzdłuż jeziora Como prowadzi do Madesimo, ukrytej perły w pobliżu granicy szwajcarskiej i słynnego St. Moritz. W najnowocześniejszym ośrodku narciarskim w Lombardii zawsze panują doskonałe warunki śniegowe, trasy są wypieszczone, a mieszkańcy gościnni jak nigdzie indziej.

SZWAJCARIA – TOP OF THE WORLD

St. Moritz 

Najsłynniejszy i najbardziej prestiżowy kurort zimowy na świecie. Tutaj, wśród alpejskich jezior, u podnóża 3 lodowców jest 300 km tras narciarskich i 322 słonecznych dni w roku. Nieprzypadkowo dwukrotnie odbyły się tutaj Igrzyska Olimpijskie, a w ubiegłym sezonie Mistrzostwa Świata w narciarstwie alpejskim. St.Moritz to styl i elegancja w najlepszym światowym wydaniu. 

ANDORA W PIRENEJACH

Szybki lot do Barcelony i po 3 godzinach jazdy autokarem jesteśmy w największym ośrodku narciarskim w Pirenejach. Grandvalira i Vallnord to razem 300 km tras, 300 słonecznych dni w roku i  największa wolnocłowa strefa w Europie. Księstwo Andory to jedyne państwo na świecie, gdzie jest więcej tras narciarskich niż dróg asfaltowych. Podróż w Pireneje z Gdańska jest szybsza niż dojazd do jakiegokolwiek ośrodka narciarskiego w Polsce.

Oferta narciarska dla osób podróżujących samolotami linii lotniczy Wizz Air została stworzona przez narciarzy dla narciarzy. Ośrodki narciarskie są blisko lotnisk, a hotele blisko stoków. Czekamy na Państwa na białym puszystym dywanie pod błękitnym niebem w Alpach i Pirenejach.

Wyjazdy na narty z infoski.pl to pełne pakiety usług

Rezerwacja wyjazdów w biurach podróży i na www.infoski.pl

ZAREZERWUJ DO KOŃCA WRZEŚNIA, WPISZ KOD PROMOCYJNY PRM556 I WYKORZYSTAJ RABAT 200 PLN/OS.