Emocje budzą się nocą – pod takim hasłem dilerzy BMW w Trójmieście, Grupa Zdunek i Bawaria Motors, zorganizowali nocne jazdy najnowszymi modelami bawarskiego producenta. 

Puste ulice, całe miasto tylko dla Ciebie, klimatyczna muzyka i mnóstwo możliwości, żeby przetestować BMW jak nigdy dotąd. Nocą, gdy niebo pogrąża się w mroku, a drogi rozświetlane są tylko samochodowymi światłami lub niezbyt mocnym oświetleniem ulicznym, szczególną uwagę można zwrócić na sprawdzenie technologii ułatwiających jazdę po zmroku i wypróbować w praktyce systemy wspomagające, które asystują kierowcy nawet przy ograniczonej widoczności.

Noc to również idealne środowisko dla reflektorów LED i reflektorów laserowych, w które wyposażona jest najnowsza seria 7. Klienci mogli obaczyć także jak wygląda wnętrze pojazdu z ambientowym oświetleniem, co nie zawsze jest możliwe podczas jazd testowych w ciągu dnia. Bawaria Motors do nocnych jazd udostępniła swoim klientom modele 430i, X6, 640d oraz 520d. BMW Zdunek podstawił BMW 7 M Sport, 530d Touring, X6 oraz X5.