Wydany w zeszłym roku album Wojtka Mazolewskiego „Chaos Pełen Idei” uzyskał status Złotej Płyty! To wielki sukces muzyki ambitnej i kolejny dowód na to, że muzyka nie ma ograniczeń. 

„Chaos Pełen Idei” to projekt pełen muzycznych niespodzianek, gdzie jazz łącz się z rockiem, bluesem, popem czy hip-hopem. Styl nie ma znaczenia, liczy się wolny przepływ, spontaniczność, muzyka tworzona tu i teraz. 

Wojtek Mazolewski do współpracy zaprosił wspaniałych gości, łącząc pokolenia i śmiało mieszając gatunki muzyczne. I tak na jednym albumie spotykają się legendy rocka John Porter, Wojtek Waglewski, Jan Borysewicz i Janusz Panasewicz, a także Natalia Przybysz, Ania Rusowicz, Vienio, Misia Furtak i najmłodsi na scenie muzycznej – Justyna Święs i Piotr Zioła. Powstała płyta pełna mocnych emocji, poezji, szaleństwa i melodii, które na długo zapadają w pamięć.

Zapraszając muzyków do współpracy Mazolewski przygotował swój zespól tak, by w studio zapanowała atmosfera twórczej wolności. W zaledwie 180 minut mieli się dotrzeć, dogadać, doporozumieć, dograć. Zagranie va banque. Śmiałość, która się opłaciła.  

- Słuchając tego albumu odrzućcie swoje obawy i uprzedzenia, bo muzyka to głos wolności… o tym jest ta płyta. Pięknie dziękuje Wam wszystkim za wsparcie i wiarę w to co robimy. Muzyka to nie sport, ale cieszę się jakbyśmy zdobyli mistrzostwo świata. Szczególnie, że to nie był łatwy projekt. Wielkie ukłony dla tych co przyjęli zaproszenie i oddali tej płycie kawałek siebie- podsumowuje Wojtek Mazolewski.  

Jesienią zespół będzie kontynuował trasę promującą album, której pierwsza wiosenna część cieszyła się ogromnym zainteresowaniem fanów. Chaos Pełen Idei zabrzmi między innymi w Krakowie, Poznaniu, Zielonej Górze, Białymstoku. Szczegóły trasy zostaną podane we wrześniu. Wydawcą płyty jest Agora S.A.