KOLEKCJA ADELAIDE

Nowa kolekcja wypoczynkowa Adelaide zaprojektowana przez Henrika Pedersena, aby uświetnić 65 lat tworzenia duńskiego designu przez BoConcept. To perfekcyjna symbioza organicznej formy i wyjątkowego komfortu, eleganckie i wygodne i piękne dzieło sztuki.

STÓŁ BILLUND 

Stół Billund to połączenie doskonałego designu i funkcjonalności oraz idealne odzwierciedlenie skandynawskiego stylu. Blat ułatwia przystosowanie stołu do Twoich konkretnych potrzeb.

KRZESŁO AARHUS

Krzesło Aarhus i jego ponadczasowy wygląd to oryginalny dodatek do jadalni na lata. Jednak to krzesło to coś więcej niż świetny design! Dzięki fantastycznemu oparciu i miękkiemu siedzisku krzesło Aarhus to czysta przyjemność siedzenia.

STÓŁ VANCOUVER

Drewniany blat i masywny wygląd czynią ze stołu okaz naturalnej, organicznej siły. Duży blat to miejsce dla wielu biesiadników. Metalowe nogi mocno kontrastują z ciężkim blatem, nadając stołowi mocny charakter, co sprawia, że roztacza on aurę luksusu i klasy.

ŁAWKA LUGANO

Ławka Lugano zapewnia wygodę i dodatkowe miejsce do przechowywania, będąc jednocześnie doskonałym dodatkiem do sypialni lub przedpokoju. W komplecie z szafkami wiszącymi tworzy elegancki i wszechstronny system regałowy.

SOFA OTTAWA

Masz kreatywny umysł? Projektant Karim Rashid z pewnością tak i dlatego zaprasza Cię do zabawy i tworzenia. Sofa Ottawa ma kompaktowy wygląd, ale jest niesłychanie elastyczna i umożliwia „ułożenie” własnej przestrzeni.

KATARZYNA JĘDRUSZCZAK

BoConcept Gdynia

Premiera nowej kolekcji BoConcept to w świecie designu wydarzenie zawsze pełne emocji. Kolekcja na rok 2018 pozwoli wykreować perfekcyjne miejsce do życia, a także zainspiruje Cię wyrafinowanym miejskim designem, głęboko zakorzenionym w ponadczasowej duńskiej tradycji. To zarówno zupełnie nowe projekty, jak i doskonale znane już ikony duńskiego designu w nowych odsłonach, autorstwa wybitnych, światowych projektantów. Wszystkie ich projekty możesz personalizować pod kątem tapicerki, faktur i wykończeń, co umożliwia Ci stworzenie produktu idealnego dla Ciebie. Nasi dekoratorzy wnętrz oferują też bezpłatną usługę aranżacji. Mamy też niespodziankę. W 65 rocznicę tworzenia duńskiego designu koncept Adelaide przeobraził się w kompletną kolekcję, z nową sofą wypoczynkową, fotelem, stolikiem kawowym i barowym. Z tej okazji obniżamy ceny o 10% na nową kolekcję wypoczynkową Adelaide.

BoConcept – Gdynia, ul. Legionów 112, budynek Altus (wejście od Al. Zwycięstwa) Tel: 667 500 100 www.boconceptgdynia.pl fb: BoConcept-Trójmiasto