Za kulisami Sopot Wave dzieją się niesamowite rzeczy. Tutaj praca wre niczym w ulu. Pełne ręce roboty mają niesamowite wizażystki z Pomorskiego Studium Sztuk Wizualnych Mat-Studio z Gdyni oraz zespół stylistów fryzur z salonu ExcellentQ w Gdańsku. Każdą modelkę trzeba ładnie wymalować, stworzyć spektakularną fryzurę, a wszystko musi pasować do stylizacji, które prezentują modelki na wybiegu. 

Wszystko wymaga też niesamowitej sprawności, koordynacji i doświadczenia. Nad tym czuwał reżyser pokazów Michał Starost. Z Michałem Starostem, z Pomorskim Studium Sztuk Wizualnych oraz z ExcellentQ Magazyn Prestiż współpracuje od dawna, nie tylko przy Sopot Wave. To sprawdzeni partnerzy, którym warto zaufać. Brawo Wy!

Kulisy Sopot Wave to nie tylko przygotowanie modelek. To również budowanie całej infrastruktury scenicznej i wybiegowej, co za każdym razem perfekcyjnie wykonuje firma Event-Tech. Podczas tegorocznej edycji technicy Event-Tech efektownie rozświetlili nie tylko potężną i wysoką salę pokazów, ale też zadbali o świetlne akcenty w wielu kluczowych miejscach na obiekcie.             MP