Patrizia Pepe, ulubiona marka gwiazd, została założona w 1993 roku we Florencji. W sygnowanych przez nią kolekcjach uwaga skupiona jest na przyjemności, którą można czerpać tylko ze starannie dobranych detali. Jej styl harmonijnie przylega do ciała i duszy kobiety. Najnowszą kolekcję wyróżniają kwiaty pustyni pojawiające się w trójwymiarowych żakardowych motywach i lureksie. Dominuje elegancka, wszechstronna odzież wzmocniona przez szczegóły świecącego złota, kwiatowe wzory, falujące frędzle.

Połączenie klasycznej czerni i naturalnego koloru przełamuje cygański nastrój dwutonowych i raszlowych koronek, dzianin z efektem siatki oraz szydełek. W kolekcji wiosna-lato 2017 Patrizia Pepe nie zabrakło kultowej dla marki skóry, która wraca w nowych krojach i wyszukanych detalach. Akcesoria łączą intensywne kolory z glam detalem, takim jak ikoniczna blokada zamka - ważka.

Świeży i lekki denim odświeżony jest paskami tęczowych cekinów, błyskiem indygo i kontrastem bieli z koralem. Te z kolei łączą się z barwioną w technice batiku popeliną oraz bluzkami w stylu cygańskim, które można marszczyć i wiązać, tworząc przy tym niepowtarzalny wygląd. Zapraszamy do salonu firmowego Patrizia Pepe w Centrum Handlowym Klif w Gdyni.