Modową część piątej edycji Sopot Wave zainaugurował pokaz włoskiej marki Marella. Na wybiegu modelki zaprezentowały stylizacje pełne kobiecego wdzięku, na każdą okazję. Łącząc najnowsze trendy z włoskim stylem, kolekcja została zaprojektowana z myślą o dynamicznej i świadomej stylu kobiecie, oferując szeroki wybór płaszczy, kurtek, bluzek, sukienek,  obuwia, torebek i wiele innych.

Marella to propozycja dla kobiet wrażliwych na trendy, które nie boją się eksperymentować z modą. Wiosenno – letnia kolekcja olśniewa nas słońcem pustyni w Kalifornii, jest przytulna, energetyzująca i wyrafinowana. 

Marka łączy klasyczne kroje z najnowszymi rozwiązaniami. To wiosenny must have w garderobie każdej kobiety. Wszystko jest absolutnie naturalne, jak piękno supermodelki Mirandy Kerr, która promuje najnowszą kolekcję marki Marella.

Bez wątpienia największą zaletą marki Marella jest fakt, iż każda kolekcja posiada kilka linii, dzięki czemu każdy może wybrać coś dla siebie. Cechą charakterystyczną produktów marki Marella jest też fakt, że dużą uwagę zwraca się przy ich produkcji na detale, dzięki czemu są świetnie wykończone, a często także posiadają ciekawe ozdoby i aplikacje. Zapraszamy do butiku firmowego marki Marella w Centrum Handlowym Klif w Gdyni