Według Helly Hansen nie rodzisz się wtedy, kiedy przychodzisz na świat – ale wtedy, kiedy naprawdę zaczynasz czuć pełnię życia! Ubrania tej norweskiej marki w pełni odzwierciedlają tę maksymę. Od 1887 roku, Helly Hansen pracuje nad tym, aby jej odzież pozwalała nam czerpać radość ze sportów, które rzucają wyzwanie żywiołom. Helly Hansen to wybór profesjonalnych żeglarzy na całym świecie. Z myślą o nich powstają kolekcje, które chronią nas w starciu z żywiołem i pozwalają odczuć życie w pełni.

Kolekcja wiosenno - letnia zaadresowana jest zarówno do entuzjastów dalekich rejsów po oceanach, jak i amatorów przybrzeżnych wycieczek i regat. Do wyboru zarówno profesjonalna odzież żeglarska, również lekka, lifestylowa kolekcja miejska, jak i funkcjonalne obuwie dedykowane żeglarzom, pasjonatom outdooru oraz tym, którzy po prostu szukają wrażeń na weekendowych wycieczkach. 

Nowoczesne tkaniny, z jakich produkowana jest odzież Helly Hansen blokują możliwość przedostania się do środka wody morskiej, deszczu, śniegu oraz wiatru, jednocześnie umożliwiając odprowadzanie nadmiaru ciepła i wilgoci z powierzchni ciała – to 2 milimetrowa bariera między złą pogodą a cudowną przygodą. 

Salon marki Helly Hansen znajduje się w samym centrum Sopotu, w Domu Zdrojowym. Zapraszamy też do salonu
w Mikołajkach.