Podczas Sopot Wave zaprezentowaliśmy także dwie marki należące do grupy GUESS – GUESS Jeans oraz Marciano Guess. Ta pierwsza to globalna marka odzieżowa specjalizująca się w denimie. Najnowsza, wiosenno – letnia kolekcja GUESS Jeans to połączenie miejskiego stylu i ducha swobody charakterystycznego dla stylu boho. Czerpiąc z możliwości oferowanych przez innowacyjne tkaniny techniczne, kolekcja zwraca się również ku materiałom z włókien naturalnych w różnorodnej palecie kolorystycznej i wzorach odpowiednich dla niej i dla niego. Tradycyjnie króluje denim – tym razem w muśniętej słońcem letniej odsłonie.

Kolekcje Marciano Guess są zdecydowanie bardziej eleganckie, idealne zarówno na biznesowe spotkania, jak również na wieczorne przyjęcia i gale. Aktualna kolekcja z wdziękiem porusza się między różnymi stylami, podkreślając swój wrodzony czar i poczucie absolutnej wolności. Jest uosobieniem miejskiego stylu, jednocześnie czerpiąc inspirację z magicznej scenerii australijskiej pustyni. Kolekcja męska inspirowana jest modą lat 50-tych, a dokładnie stylem preppy, który został osadzony we współczesnych realiach tworząc zupełnie nową formę minimalizmu.

W Trójmieście salony Guess Jeans znajdziecie Państwo w Centrum Riviera oraz w Galerii Bałtyckiej. Salon Marciano Guess znajdziecie w Centrum Handlowym Klif w Gdyni.