BMW 520d PIĄTKA Z PROGRAMU BMW PREMIUM SELECTION

Podczas gdy triumfy już święci najnowsza generacja BMW 5 (G30), modele z poprzedniej serii F10 nadal świetnie się sprzedają. Nic dziwnego, wszak to doskonała limuzyna, na dodatek pojawienie się nowego modelu zawsze powoduje spadek cen poprzedniej generacji. Dowodem na to jest prezentowany samochód, BMW 520d z 2015 roku dostępny w salonie Bawaria Motors w cenie 144.900 zł brutto!

Cena katalogowa nowego samochodu w tej konfiguracji wynosiła 227.200 zł. Przez 2 lata jego właściciel przejechał 22 tys. kilometrów. Kupując w salonie Bawaria Motors nowy samochód, stara „piątka” została przekazana w rozliczeniu. Auto przez cały czas było serwisowane w autoryzowanym salonie, co sprawia, że jest oferowane do sprzedaży w programie BMW Premium Selection. 

Samochody z tego programu spełniają najwyższe standardy – zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym, wewnątrz i na zewnątrz. Mają udokumentowaną historię, zanim otrzymają certyfikat Premium Selection, przechodzą drobiazgową kontrolę, co gwarantuje stuprocentową jakość premium i bezkompromisowe bezpieczeństwo.

Pakiet BMW Premium Selection pomoże uniknąć nieprzewidzianych wydatków. W ramach pakietu uzyskujesz prawo do usuwania usterek, które wystąpią w samochodzie przez okres od 1 do 3 dodatkowych lat lub do 200 000 km. Dzięki pakietowi BMW Premium Selection, który obejmuje wszystkie części mechaniczne i elektroniczne, kierowcy BMW mogą spać spokojnie.

Prezentowana limuzyna BMW 520d ma bardzo atrakcyjne wyposażenie. W środku piękna beżowa skóra Dakota (cena katalogowa 8771 zł), sportowa i skórzana kierownica, automatyczna klimatyzacja, system nawigacyjny Professional, ogrzewane przednie fotele, czujniki parkowania z przodu i z tyłu. 

Gdy do tego dodamy pakiet serwisowy BMW Inclusive na 5 lat lub 100 tys. km otrzymujemy ofertę wyróżniającą się znakomitą korelacją ceny i jakości. BMW 520d to duża limuzyna charakteryzująca się świetnymi, klasycznymi proporcjami. Idealny wybór na auto służbowe, zarówno dla prezesa firmy, managera wyższego szczebla, jak i przedstawicieli wolnych zawodów. 

To przede wszystkim auto dla tych, którzy w podróży spędzają dużo czasu. „Piątka” ceniona jest za wygodę i komfort podróżowania. Wygodne fotele i dużo przestrzeni w kabinie czynią nawet daleką podróż niezwykle przyjemną. Również na tylnej kanapie miejsca jest tyle, że pasażer nie czuje dyskomfortu. 

BMW 5 poprzedniej generacji wciąż wygląda nowocześnie. Jest eleganckie, ale nie ekstrawaganckie. Świetnie wyglądające i komfortowe. Ekonomiczne i dynamiczne. Sprawdzone, niezawodne i w atrakcyjnej cenie. Przekonaj się umawiając się na jazdę próbną w BMW Bawaria Motors.