BMW 518d Fleet Edition. "Piątka" dla managera

Max Radke
Krzysztof Nowosielski

Sukces w biznesie, to efekt sprawnego zarządzania przedsiębiorstwem. Jeżeli cenisz swoją firmę, to wiesz jak ważnym elementem jest flota samochodów. Jeśli szukasz sposobu na komfortową podróż w klasie Business, postaw na BMW Serii 5 w korzystnej ofercie dla Biznesu. 

BMW 518d Fleet Edition to duża limuzyna charakteryzująca się świetnymi, klasycznymi proporcjami. Idealny wybór na auto służbowe, zarówno dla prezesa firmy, managera wyższego szczebla, jak i przedstawicieli wolnych zawodów. To przede wszystkim auto dla tych, którzy w podróży spędzają dużo czasu. Jak wiemy, podróże potrafią słono kosztować. Ale nie w BMW 518d. 

Ta komfortowa limuzyna, dzięki zastosowaniu technologii BMW EfficientDynamics, wyróżnia się znakomitymi osiągnięciami w zakresie oszczędności paliwa oraz emisji CO2. Wyposażona w silnik o pojemności 1995 cm3 o mocy 150 KM charakteryzuje się zużyciem paliwa na poziomie 4,9 l w cyklu mieszanym.

BMW 518d jest także cenione za wygodę i komfort podróżowania. Wygodne fotele i dużo przestrzeni w kabinie czynią nawet daleką podróż niezwykle komfortową. Również na tylnej kanapie miejsca jest tyle, że pasażer nie czuje dyskomfortu. Klimatyzacja oraz internet bezprzewodowy i możliwość skorzystania z tabletów to cechy wyróżniające BMW serii 5. 

Jak jeździ BMW 518d? Umówmy się... jeśli szukasz rasowego sportowca, lepiej wybierz wersję M550d. Jeśli jednak wolisz prezesowską limuzynę do statecznej jazdy, która na trasie, jak już się rozpędzi nie zapomina o swoich genach, bez obaw możesz wybrać 518d. Fenomen marki BMW polega bowiem na tym, że radość z jazdy czujesz w każdym modelu, niezależnie od wersji silnikowej. 

Reasumując - eleganckie, ale nie ekstrawaganckie. Świetnie wyglądające i komfortowe. Ekonomiczne i dynamiczne. I relatywnie niedrogie - takie jest BMW 518d Fleet Edition. Limuzyna dedykowana tylko i wyłącznie klientom firmowym kosztuje zaledwie 149.900 zł brutto (cena obowiązuje przy zakupie dwóch samochodów). W cenie dostajemy także pakiet BMW Service Inclusive (5 lat lub 100.000 km), pokrywający koszty serwisowania samochodu i przeglądów. Po szczegóły oferty zapraszamy do autoryzowanego dilera Bawaria Motors w Gdańsku.