Klub Muzyczny Scena i Restauracja Smak Morza. Raj dla twoich zmysłów

prestiz

Chcesz uciec przed jesienną chandrą? Koniecznie zajrzyj do Restauracji Smak Morza i Klubu Muzycznego Scena w Sopocie! Endorfiny serwuje się tam codziennie - raz pod postacią ciasta czekoladowego, innym razem w formie płynnej,  a w weekendy podczas koncertów. 

SMAK POPRAWI TWÓJ NASTRÓJ

Na poprawę humoru szef kuchni Restauracji Smak Morza poleca ciasto czekoladowe. Podawane na ciepło z gałką lodów waniliowych i bitą śmietaną rozpływa się w ustach! Ci, którzy od kalorii stronią, w Smaku Morza mogą sięgnąć po… ryby i owoce morza.  W roli antidotum na chandrę sprawdzą się aromatyczne mulee w sosie na bazie białego wina lub niepozorny, aczkolwiek bogaty w kwasy omega-3, śledź bałtycki w zalewie octowej. 

MUZYKA  ZŁAGODZI OBYCZAJE 

Dawkę pozytywnej energii w Restauracji Smak Morza dostarcza również grana na żywo muzyka. Jazz Jam Session odbywa się w niej w każdy piątek i każdą sobotę od godz. 20:00. Można wówczas spotkać tu największych trójmiejskich jazzmanów ze Stowarzyszenia Muzyków Jazzowych, między innymi Leszka Możdżera, Przemka Dyakowskiego czy Wojtka Staroniewicza. 

Miłośnicy alternatywnych brzmień coś dla siebie znajdą zaś w Klubie Muzycznym Scena. Tej jesieni w repertuarze klubu znalazły się takie sławy muzyki, jak Coma (21.10), Lady Pank (29.10), Ich Troje (12.11), Kamil Bednarek (19.11), Westbam (26.11), DJ Tonka (3.12) i inni. 

TEN WIDOK CIĘ USPOKOI

Klub Scena i Smak Morza to zdecydowanie miejsca, do których chce się wracać. Przez cały rok kuszą nie tylko smakiem i muzyką, ale także lokalizacją, przestrzenią i wnętrzem. Znajdują się w samym sercu Sopotu – obok Grand Hotelu, na plaży. To idealne miejsce zarówno na kameralne spotkanie z przyjaciółmi, firmowy bankiet czy koncert. Goście mają do swojej dyspozycji aż cztery sale – restauracyjną, klubową, koncertową oraz VIP room. Każda z widokiem na morze i sopockie molo. Czy potrzebujesz czegoś więcej do szczęścia? 

 

Klub muzyczny Scena i restauracja Smak Morza  •  www.scenaklub.pl  •  www.smakmorza.pl