Idealne miejsce na wypoczynek, spotkania z przyjaciółmi, powolne weekendowe poranki - taką strefę warto stworzyć przygotowując swój wymarzony taras. Nowoczesne rozwiązania, sprawdzona jakość i design, który zachwyca każdego. Takie produkty oferuje marka Taras Factory, która na nadchodzący sezon przygotowała mnóstwo nowości.

Firma Taras Factory tworzy miejsca relaksu, oferując kompleksowe wyposażenie tarasów i elewacji. Od ponad dziesięciu lat spełnia marzenia klientów o wymarzonych oazach spokoju w przydomowych ogrodach i miejscach odpoczynku w różnych obiektach, w których się znajdujemy. W ich ofercie znajdziemy m.in. nowoczesne i funkcjonalne zadaszenia tarasowe, ruchome dachy, zewnętrzne wanny SPA, komfortowe meble ogrodowe, paleniska i grille, ekskluzywne pergole, markizy czy żaluzje oraz tarasy z drewna egzotycznego i kompozytu. Taras Factory stawia na sprawdzone rozwiązania, uznawane za światowej jakości. Ich wyposażenie nie traci na jakości przez wiele lat, radząc sobie nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.

Nowoczesne rozwiązania dla twojego tarasu

Na nadchodzący sezon, marka przygotowała sporo nowości. Oprócz nowoczesnych systemów zadaszeń, miłośników grillowania z pewnością zainteresuje oferta całorocznej kuchni na tarasie.

- Wprowadziliśmy kilka modeli zadaszeń wraz z zintegrowanymi dodatkami, które mocno odznaczają się na naszym rynku. Kolejną nowością są całoroczne kuchnie ogrodowe. Jesteśmy w stanie wyposażyć je w bardzo ciekawe dodatki, takie jak: zewnętrzna lodówka czy też zlew. Kuchnie produkujemy na wymiar na podstawie indywidualnego projektu. Naszą ofertę wzbogacił również nowy model wanny ogrodowej spa, której obudowa została wykonana z konglomeratu kwarcowego w kolorze szarym. Obudowa jest wyjątkowo odporna na warunki atmosferyczne, a w dotyku przypomina porcelanę – mówi Paweł Romanowski z Taras Factory.

Wrażenie robi także pergola z rozsuwanym dachem wyposażona w zabudowę szklaną z efektem lustra weneckiego, która pojawiła się na ekspozycji w salonie Taras Factory. Model zarówno w sposób wizualny, jak i odpornością na obciążenia, np. na śnieg, znacząco wyróżnia się na tle konkurencji. Oprócz lustra weneckiego można wybrać również szkło przyciemnione. Sama kolorystyka nowych modeli także robi wrażenie: lakiery z efektem cortenu oraz wiele odcieni brązu czy też szarości, które możemy dopasować do reszty elementów naszego tarasu.

Strefa relaksu na tarasie

Oferta jest tak szeroka, że często sami nie wiemy, co wybrać. Dlatego tak ważne jest, żeby trafić na profesjonalistów, którzy doradzą, wykonają taras, z pewnością, że nie będzie z nim problemów, a konstrukcja posłuży nam wiele lat. Na które elementy wyposażenia tarasu powinni się zdecydować klienci, którzy marzą o wypoczynku tuż przy swoim domu?

- Wszystko zależy od indywidualnych preferencji klienta. Przy wyborze np. zadaszenia bardzo istotne stają się dodatki oraz rodzaj samego dachu. Czy ma on się tylko uchylać, całkowicie otwierać czy też ma być np. szklany. Każdą zabudowę wyposażyć możemy w przeszklenia boczne lub rolety chroniące przed słońcem, deszczem lub wiatrem. W ofercie posiadamy również bardzo ciekawe okiennice przesuwne, których lamelki można obracać. Oferujemy modele zadaszeń, które oprócz standardowego obrotu lameli umożliwiają całkowite zsunięcie się ich do boku otwierając tym samym całą przestrzeń. Jako jedyni umożliwiamy połączenie dachu szklanego wraz z pergolą lamelową w jednej konstrukcji dzięki czemu nie zacieniamy pomieszczenia, do którego pergola jest dostawiana. Również jako jedyni jesteśmy w stanie obsłużyć klienta kompleksowo w zakresie projektu/wizualizacji realizacji tarasu od podłogi po sufit. Na chłodniejsze wieczory zaproponować możemy ciekawe ogrzewacze takie jak promienniki ciepła lub paleniska gazowe, które wprowadzają romantyczny nastrój. Kolejnym elementem jest dobór odpowiedniego oświetlenia lub nawet zintegrowany regał na książki. Opcji mamy naprawdę bardzo dużo – zapewnia Paweł Romanowski.

Taras Factory od zawsze stawiał na jakość oferowanych produktów oraz na to, aby wyprzedzać lokalne trendy. Obecnie posiadają najbardziej rozbudowaną ofertę na polskim rynku. Produkty wyróżnia funkcjonalność, jakość, ilość dodatków, proponują również unikalną kolorystykę, trwałość i nowoczesny design.