Półwysep zaczyna się
Bedroom Beach

Na początku Półwyspu Helskiego przy wejściu Chałupy I, znajduje się tajemniczy spot, w którym dech w piersiach zapierają zarówno zachody, jak i wschody słońca. To Bedroom Beach. W ciągu dnia panuje tu iście surferski klimat: leżaki, chillowa muzyka, sportowe eventy, natomiast wieczorami miejsce zupełnie zmienia swe oblicze i przemienia się w prestiżowy beach bar z klubowym zacięciem i iście ibizowym vibem!

Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się, gdzie właściwie zaczyna na się nasz półwysep, to teraz odpowiedź jest prosta! Bedroom Beach to wyjątkowe miejsce na mapie Półwyspu Helskiego położone na samej plaży. W ciągu dnia coctail bar, w którym można odpocząć na leżaku z zimnym drinkiem w dłoni. Natomiast wieczorami odbywają się tu jedne z najlepszych wakacyjnych imprez. Bedroom Beach to beach bar z klimatem nawiązującym do słynnego Cafe Mambo. Luźna atmosfera, szum fal w tle, gorący piasek pod stopami, zimne koktajle, schłodzony szampan i orzeźwiająca morska bryza, a wszystko z doskonałą muzyką w tle, w najlepszym tego słowa znaczeniu. Za konsoletą stoją bowiem najlepsi artyści polskiej i zagranicznej sceny klubowej, grający szeroko pojęty Pop, House i RnB.

Również oferta koktajli jest tutaj szeroka. Za barem znajdziesz wszystko, czego tylko zapragniesz: shoty, koktajle, drinki, napoje bezalkoholowe. Co więcej, na samej plaży znajduje się też dodatkowy bar. W tzw. „okrąglaku” w ciągu dnia napijesz się świeżo wyciskanych soków, a wieczorem drinków, które możesz samodzielnie skomponować.

- Oprócz znakomitej muzyki i autorskich drinków, w tym roku mamy dla naszych gości coś nowego. Rozszerzyliśmy Bedroom o dodatkowe loże, przy których w ciągu dnia będą mogli zamówić również coś pysznego do jedzenia - mówi Aleksandra Kukuła, menagerka Bedroom Beach. - Jest tu wszystko, co potrzebne do wymarzonego plażowania i dobrej imprezy na plaży, a dzięki lokalizacji w spokojnej okolicy, nieco na uboczu turystycznej części miasta (wejście Chałupy 1), zabawa w Bedroom Beach może trwać w najlepsze jeszcze długo po wschodzie słońca - dodaje.

Jeżeli już o wschodzie mowa, to właśnie tutaj w Bedroom Beach natura serwuje prawdziwy spektakl. Czy może być coś piękniejszego niż zabawa z widokiem na morze w ciepłych promieniach słońca? Malownicze zachody i wschody tworzą tu naprawdę niepowtarzalną scenerię imprez. To prosty przepis na udane wakacje. Warto sprawdzić to miejsce i na własnej skórze poczuć najlepszy półwyspowy klimat.