Taras Factory to firma, która już przez ponad dekadę systematycznie tworzy nowe, idealne, bo harmonijne miejsca do wypoczynku. W ciągu tych lat udało im się przekształcić z niewielkiej firmy w rozpoznawalną markę na polskim rynku, która zdobyła zaufanie szerokiej rzeszy klientów.

W ofercie Taras Factory znajdziemy m.in. zadaszenia tarasowe, wanny spa i baseny, tarasy, elewacje, kuchnie, grille i paleniska, meble i carporty. Współpracują z najlepszymi dostawcami specjalnie selekcjonowanych materiałów i produktów, by zapewnić swoim klientom jak najwyższą jakość. Dzięki temu strefa relaksu, która się stworzy przy pomocy Taras Factory posłuży przez wiele lat.

Jednak marka byłaby niczym, gdyby nie zespół profesjonalistów, którzy każdego dnia dbają o zadowolenie gości przybywających do salonów Taras Factory. A tych w Trójmieście znajdziemy aż dwa, jeden ulokowany jest na ul. Słonimskiego 5/66 w Gdańsku, drugi przy Alei Zwycięstwa 240/1 w Gdyni.

Niesamowite pergole

Taras to wyjątkowa przestrzeń w przydomowym zaciszu, dlatego trzeba o nią zadbać. Jedną z niezbędnych rzeczy, w jaką warto zainwestować jest pergola – tych nowoczesnych zadaszeń tarasów w firmie nie brakuje i każde z nich wpisze się w inny charakter Twoich wymagań i otoczenia. Takie osłonięcie tarasu pozwoli na korzystanie z przestrzeni nie tylko w lecie, ale również w okresie jesienno-zimowym. Taras Factory oferuje pergole od dwóch cenionych producentów – belgijskiej firmy Brustor oraz polskiej marki Tarasola. A wśród nich znajdziemy takie modele, jak klasyczne lub nowoczesne, wszystkie aluminione, nietuzinkowe pod względem wyglądu, jak i nietypowe pod względem funkcjonalności.

Spa w ogrodzie

Wanny SPA to pomysł dla każdego, kto ceni sobie relaks na łonie natury o każdej porze roku. W Taras Factory dostępne są modele do zamontowania w ogrodzie, jak i na tarasie. Każde z nich można wybrać z funkcją zadaszenia, co pozwoli korzystać z wanny również wtedy, kiedy pogoda nie dopisuje. Marka stawia również na estetykę oferowanych produktów, dlatego te elementy wyposażenia ogrodu staną się cennym nabytkiem pod względem dekoracyjnym i funkcjonalnym. Wśród klientów największą popularnością cieszy się linia Exclusive, która ma takie udogodnienia jak podświetlana wanna, automatyczny pomiar parametrów wody, ergonomiczne zagłówki, panel dotykowy i Wi-Fi oraz różne poziomy głębokości, które pozwalają na wybranie ulubionej pozycji do masażu.

Grill pod chmurką

Spędzanie czasu na tarasie czy w ogrodzie kojarzy się również z przyjemnością grillowania i jedzenia, dlatego Taras Factory w swojej ofercie przygotował również szeroki wybór grilli. Najlepszym rozwiązaniem wśród miejskiej zabudowy jest wybranie grilla gazowego Broil King, który cieszy się uznaniem klientów. Marka ta wyposażona jest w specjalną technologię Performance Grilling Technology (PGT), czyli wydajny system grillowania, składający się z pięciu rozwiązań mających wpływ na wydajność i smak przyrządzanych potraw. Składa się na nie głęboki piekarnik, żeliwne ruszty, system System Flav-R-Wave, odpowiedzialny za dystrybucję ciepła, ochronę palników i smak potraw, palniki Dual Tube oraz zawory pozwalające na precyzyjną kontrolę temperatury. Do wybory są trzy różne wielkości grilla Broil King – Signet i Baron to średnia powierzchnia rusztu, a Imperial, Regal albo Sovereign to grille premium o znacznej pojemności, które używane są w najlepszych restauracjach!