Kolejny event z cyklu K2 – spotkanie na szczycie, i kolejne inspiracje! Tym razem tematem było projektowanie i aranżowanie wnętrz. Swoją wiedzą i doświadczeniem w tej dziedzinie podzieliły się Katarzyna Weremczuk, właścicielka autorskiej projektowni Weremczuk Design oraz Adrianna Miaskowska, instagramowa influencerka od dobrego designu.

Jak dobrać zasłony do salonu? Jakie oświetlenie będzie najlepsze w sypialni? Jak dobrze wykorzystać każdą przestrzeń w kuchni? Między innymi o tych sprawach można było porozmawiać z ekspertkami od wnętrz, które podzieliły się doświadczeniem w projektowaniu przestrzeni, na kolejnym spotkaniu w Galerii Klif – K2 na szczycie pięknych wnętrz!

W piątkowy wieczór, 25 listopada, w specjalnie do tego przeznaczonym miejscu odbywały się wykłady oraz rozmowy z dwiema ekspertkami Katarzyną Weremczuk, znaną projektantką wnętrz, prowadzącą od 12 lat autorską pracownię Weremczuk Design oraz Adrianną Miaskowską, instagramową influencerką kojarzoną z dziedzinami home & lifestyle. Na swoim profilu dzieli się organizacją własnej przestrzeni. Wydarzenie było pełne wnętrzarskich inspiracji, które można później wykorzystać podczas projektowania własnego idealnego wnętrza mieszkania czy domu. Obie panie odpowiadały na wszystkie pytania kierowane od publiczności – nie było pytań za trudnych lub trywialnych, w końcu chodzi o dostosowanie wygody w miejscu prywatnym. Wydarzenie podzielono na dwa etapy, pierwszy z nich poświęcony był metamorfozie wnętrze w trzech stylach – panie pokazały różne możliwości aranżacji tej samej przestrzeni. Drugi etap dotyczył dobierania dodatków do wnętrza, które nadają charaktery i wykończą idealnie zaprojektowaną stylistykę.

Wydarzenie miało charakter zamknięty i wcześniej obowiązywały zapisy. Łącznie udział mogło wziąć jedynie 45 osób, dzięki czemu spotkanie było bardziej kameralne, a rozmowy pozwalały na szersze rozwijanie wątków. Dodatkowo czas na poczęstunek sprawił, że goście mogli podzielić się swoimi inspiracjami, pomysłami czy gotowymi projektami, co sprawiło, że wydarzenie było bardzo kreatywne.