British Auto Zdunek 

Doświadczony zespół nowego dealera

Krzysztof Nowosielski

Autoryzowany salon i serwis Jaguara i Land Rovera British Auto Zdunek to nowy, działający od początku bieżącego roku, przedstawiciel marek Jaguar i Land Rover w Gdańsku. Chociaż autoryzacja dealera liczy zaledwie cztery miesiące, to firma może pochwalić się bardzo doświadczonym zespołem. Pracownicy nowego gdańskiego salonu i serwisu od wielu lat reprezentują te brandy, a Grupa Zdunek to jeden z najsilniejszych i najstarszych dealerów w Polsce.

British Auto Zdunek oferuje swoim klientom samochody marek ekskluzywnych, brytyjskich marek Jaguar i Land Rover. Firma ma dostęp do kilkudziesięciu samochodów dostępnych od ręki w Gdańsku. Biorąc pod uwagę, że większość przedstawicielstw różnych marek boryka się obecnie z problemami dostępności samochodów, jest to niepodważalny atut. To jednak nie wszystko!

- Land Rover to marka z tradycjami. Specjalizuje się w samochodach o terenowym charakterze i należy pod tym względem do światowej czołówki – przekonuje Marek Dyktyński, który od kilkunastu lat zajmuje się sprzedażą tych samochodów.

Wtóruje mu szefowa sprzedaży, Magdalena Larczyńska, która przez wiele lat odpowiedzialna była za sprzedaż samochodów JLR w Trójmieście. Teraz swoim doświadczeniem dzieli się w strukturach British Auto Zdunek. Handlowcy to nie tylko doradcy, ale także prywatnie – miłośnicy i użytkownicy samochodów tej marki. Maciej Kołakowski niedawno nawet wystąpił w wideo produkcji poświęconej Jaguarowi i Land Roverowi, w której zaprezentował swojego Jaguara S-Type.

- Dział handlowy, ale także serwisowy, na którego czele stoi Arkadiusz Gazda, to ogromna wartość naszego przedstawicielstwa – podsumowuje Robert Dziobiak, Dyrektor Zarządzający British Auto Zdunek. - Cieszę się, że mogę pracować z takim zespołem i wspólnie możemy budować coś, z czym każdy nas związany jest zawodowo oraz emocjonalnie od wielu lat – dodaje.

Firma inwestuje także w reklamę. Kornelia Ziółkowska odpowiedzialna za marketing, przekonuje, że rok 2022 to przełomowy czas dla salonu: - Dołączyliśmy do Grupy Zdunek, która od ponad 40 lat działa w branży motoryzacyjnej. Przed nami wiele możliwości i ambitnych celów, które osiągniemy jako zaangażowany zespół ludzi pełen pasji do motoryzacji. To dopiero początek naszej wspaniałej drogi.

Salon i serwis British Auto Zdunek zlokalizowany jest w Gdańsku przy ulicy Miałki Szlak 42. Jest to matecznik Grupy Zdunek, gdzie znajdują się także pozostałe przedstawicielstwa trójmiejskiego giganta. Warto dodać, że wybrane modele samochodów są dostępne od ręki. Więcej szczegółów znajdziecie bezpośrednio u dealera Dealer British Auto Zdunek.