Patrycja i Grzegorz Markowscy gwiazdami 3. edycji Olivia Stars

Zbliża się kolejna edycja prestiżowego wydarzenia Olivia Stars, będącego połączeniem kameralnego koncertu w wykonaniu największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, kuchni fine dining, bliskich rozmów z artystami oraz najpiękniejszego widoku w Trójmieście. Na scenie 34. piętra Olivii Star pojawią się artyści, których niepodważalny dorobek artystyczny porwał tłumy - Patrycja i Grzegorz Markowscy.

- Tym razem przygotowaliśmy dla uczestników wieczoru nie lada gratkę - największe przeboje Perfectu oraz utwory z autorskich płyt Patrycji Markowskiej zabrzmią w akustycznych aranżacjach. W połączeniu z orkiestrą, będą to wykonania wyjątkowe - zapowiada Bartłomiej Cnota, Event Director agencji LIVE i producent wykonawczy cyklu Olivia Stars.

Przed doznaniami muzycznymi na gości najwyższych pięter czeka doskonała kolacja w wykonaniu światowej klasy szefów kuchni, po koncercie zaś, każdy z uczestników ma okazję do wzięcia udziału w after party wraz z open barem. Z uwagi na niezwykle kameralny charakter wieczoru, goście, którym nie uda się zdobyć biletów, będą mogli choć w pewnym stopniu poczuć na własnej skórze emocje tego dnia dzięki relacji dostępnej na platformie streamingowej Player.pl.

Data: 14.05

Miejsce: Olivia Stars