Nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, że hotel Novotel Gdańsk Marina, położony nad brzegiem Zatoki Gdańskiej, pomiędzy historycznym miastem Gdańskiem oraz sopockim kurortem, zachwyca swą lokalizacją. Jednak nie wszyscy wiedzą, że oprócz 194 komfortowych pokoi, sal konferencyjnych oraz restauracji Fish & Gin, w okresie letnim działa tu unikatowy Fish Grill Bar 78.

Powiew morskiej bryzy i rozciągający się za oknem widok Zatoki Gdańskiej - w takich okolicznościach goście mogą rozkoszować się wyśmienitymi daniami z grilla, rybami z własnej i jedynej w tej części pasa nadmorskiego wędzarni, zupą rybną, a także klasycznymi zapiekankami. Za wszystko jest odpowiedzialny szef kuchni Andrzej Wielgosiński wraz ze swoim zespołem doświadczonych kucharzy. Uzupełnieniem menu jest bogata karta koktajli oraz orzeźwiające drinki przygotowane z pasją przez profesjonalnych barmanów.

Oprócz walorów kulinarnych duże znaczenie ma również otoczenie i design - panuje tu iście wakacyjna atmosfera, jest egzotycznie i kolorowo. Deski surfingowe, lampy w formie odwróconych plażowych toreb, czy korkowe eko talerze - to tylko niektóre elementy, które nadają miejscu niepowtarzalnego klimatu. Ze względu na swą lokalizację Fish Grill Bar 78 jest doskonałym miejscem na przerwę - zarówno podczas rowerowej przejażdżki, jak i podczas całodniowego plażowania. Można tu wpaść w pojedynkę, z drugą połówką, z dziećmi, dla których przygotowane jest specjalne menu, a nawet z czworonożnymi pupilami.

A to nie wszystko!

Jest to idealna przestrzeń na organizację eventu – przyjęcie okolicznościowe, czy imprezę firmową. Wydarzenie zorganizowane w tak unikalnym miejscu na trwale zapisze się w pamięci jego uczestników. Do zobaczenia!