Katarzyna Konieczka wśród 100 najlepszych projektantów mody awangardowej na świecie! Ranking ogłosił prestiżowy magazyn Beautiful Bizarre. Obejmuje on artystów o międzynarodowej sławie, których prace pokazywane są na prestiżowych wybiegach, wykorzystywane są w sesjach zdjęciowych, filmach i wideoklipach, noszone są przez gwiazdy estrady, celebrytów i artystów. 

Moda awangardowa to bardzo szerokie zagadnienie. Magazyn Beautiful Bizarre docenił tych projektantów, których kreacje balansują na granicy mody użytkowej, scenicznej i kostiumografii. W swoich projektach twórcy wykorzystują całą gamę tekstyliów, lateks, pióra, metale, złoto, srebro, korale, perły, kamienie szlachetne, koronkę, skóry, a nawet żywicę, włókno szklane, drewno i wiele innych. Te kreacje to zarówno maski, nakrycia głowy, gorsety, jak i całe kostiumy. 

Katarzyna Konieczka to projektantka, kostiumografka i stylistka z Sopotu. Jest absolwentką Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania. Jej kostiumy wykorzystywane są przez wiele gwiazd światowego i polskiego showbiznesu kreując ich wizerunek sceniczny. Tworzy szokujące kostiumy. Łączy elementy makabry, sado-maso z baśniowością i mroczną, mityczną fantastyką. W jej kostiumach występowały takie gwiazdy, jak Lady Gaga, CocoRosie, Fergie, Amber Rose, Jennifer Lopez, Nergal, Doda, Justyna Steczkowska.