OPEN DAY w Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

W hotelu Courtyard by Marriott Gdynia odbył się dzień otwarty. Wydarzenie dedykowane było gościom biznesowym, jak i indywidualnym, którzy szukają odpowiedniego miejsca na zorganizowanie ważnej uroczystości lub spotkania biznesowego.

Tego dnia, każdy z odwiedzających hotel mógł zobaczyć sale konferencyjne i bankietowe w przykładowych układach i aranżacjach. Sale zostały zaaranżowane tak, by zarówno klient biznesowy, jak i indywidualny mógł zobaczyć wizualizacje wnętrza pod własne wydarzenie. Dekoracje florystyczne wykonane przez firmę JO & Wedding idealnie podkreślały wystrój nowoczesnych przestrzeni, natomiast muzyka na żywo Adama Zawickiego towarzyszyła gościom podczas całego dnia otwartego.

Goście mieli także możliwość degustacji przygotowanej w postaci finger foodów, energetyzujących soków pomidorowych. Dodatkową atrakcją była stacja LIVE z goframi oraz barman, który przygotowywał drinki i koktajle na miejscu. W tłusty czwartek nie mogło także zabraknąć słodkości – pączków, donatów, czy faworków do kawy lub herbaty.  

Dzień otwarty organizowany był po raz pierwszy. Zaplanowany został wychodząc naprzeciw oczekiwaniu gości, zapoznaniu ich z ofertą oraz przestrzenią. Głównym celem dnia otwartego było pokazanie potencjału, jaki drzemie w hotelu nie tylko dobrze znanym firmie klientom, ale także mieszkańcom Gdyni, Trójmiasta, a nawet przechodniom.