NAWROCKI CLINIC

Nawrocki Clinic to nowoczesna Klinika dentystyczna specjalizująca się w laserach, które wykorzystuje w codziennej praktyce stomatologicznej oraz w dermatologii estetycznej.Jako pierwsza Klinika na Pomorzu przy planowaniu zabiegów implantologicznych wykorzystuje oprogramowanie SIMPLANT. Dzięki jego zastosowaniu Pacjent jeszcze tego samego dnia, bezpośrednio po zabiegu wychodzi z Kliniki z  nowym uśmiechem!

Serdecznie zapraszamy 

nawrockiclinic.com/

 

AS DENT

W AS dent Clinica Sopot zapewniamy kompleksowe i bezbolesne leczenie stomatologiczne dla dzieci i dorosłych, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i materiałów. W gabinetach wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt typu mikroskopy, cyfrowy rentgen  potrafimy precyzyjnie diagnozować oraz leczyć nawet najbardziej skomplikowane przypadki stomatologiczne. Zajmujemy się też zabiegami, jak leczenie wad zgryzu czy wstawianie implantów.

www.as-dent.pl

 

PRODENT

Prodent to rodzinna firma, której korzenie i tradycje sięgają lat siedemdziesiątych ubiegłego stulecia. W dniu obecnym jesteśmy siecią nowoczesnych, prężnie rozwijających się klinik stomatologicznych w Trójmieście. Naszym pacjentom oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych, indywidualne podejście do pacjenta oraz miłą, rodzinną atmosferę w eleganckich klimatyzowanych wnętrzach.

www.prodent.gda.pl

 

MAWIDENT

Właścicielem kliniki jest lekarz dentysta Karina Czernów. Nasi lekarze przeprowadzają zabiegi stomatologiczne z zakresu: endodoncji, implantologii, protetyki, ortodoncji, chirurgii stomatologicznej, stomatologii profilaktycznej, dziecięcej, zachowawczej oraz zabiegi wybielające zęby.

www.mawident.pl

 

KM DENT gabinet stomatologiczny Małgorzata Kościelniak

Serdecznie zapraszamy do gabinetów stomatologicznych w Gdańsku i  Sopocie pod nazwa km gabinety stomatologiczne. Zajmujemy się kompleksowym leczeniem stomatologicznym dorosłych, młodzieży
i dzieci,protetyką,leczeniem chirurgicznym,kanałowym, wybielamy zęby i wszczepiamy implanty. W milej atmosferze zapewnimy Państwu profesjonalne leczenie stomatologiczne w szerokim zakresie.

www.kmgabinetystomatologiczne.pl

 

IMPLADENT

Klinika IMPLADENT Medical&Dental Clinic zapewnia najwyższy poziom i kompleksowość usług dentystycznych i medycyny estetycznej. Specjalizujemy się w implantologii, chirurgii szczękowej, ortodoncji i protetyce. Mamy możliwość przeprowadzania zabiegów w narkozie.

www.ziemlewski.pl

 

MEDICODENT

Klinika stomatologiczna MedicoDent powstała w 2000 roku z myślą o zapewnieniu kompleksowego leczenia stomatologicznego dostosowanego do potrzeb i oczekiwań Pacjenta. W klinice MedicoDent pracują tylko wykwalifikowani lekarze – specjaliści z każdej dziedziny stomatologii. Dzięki doświadczeniu lekarzy, wykorzystaniu najnowocześniejszych metod leczenia oraz najlepszej jakości materiałów klinika MedicoDent zapewnia profesjonalne leczenie stomatologiczne.

Już wkrótce nowy adres kliniki 

Powstania Styczniowego 23, Gdynia 81- 519

www.medicodent.pl

 

Smile Clinic

SmileClinic jest Kliniką Uśmiechu: zdrowego, pięknego i estetycznego. Jesteśmy Zespołem, którego celem jest niesienie pomocy Pacjentom i realizacja ich marzeń o pięknym uśmiechu. Zapraszam do odwiedzin w naszej Klinice, gdzie w przyjaznej atmosferze nasz profesjonalny Zespół zadba o Państwa zdrowie jamy ustnej i dobre samopoczucie. DR Krzysztof Chmielewski

www.smileclinic.pl