Zgłoś kandydata do nagrody Bryła Bursztynu

Do 31 marca 2018 roku można zgłaszać kandydatury do nagrody Bryła Bursztynu. Nagroda trafi do osoby, która swoją postawą, pracą i działalnością stanowiła przykład wrażliwości i otwarcia na drugiego człowieka, która wyróżniała się wielkodusznością, pomocą innym, nie tylko w formie materialnej, ale przede wszystkim dzieląc się dobrem. 

Nagroda, której pomysłodawcą jest Anna Białek z akcjaanima.pl, zostanie wręczona podczas uroczystej Polsko - Francuskiej Wielkiej Gali Charytatywnej w dniu 13 kwietnia w hotelu Mercure Gdynia. Kandydatury można zgłaszać poprzez specjalny formularz na stronie www.grandgala.pl.

Celem Plebiscytu jest wspieranie i popularyzacja bezinteresownej pomocy innym, docenienie osób, które prowadzą taką działalność na co dzień i zmieniają świat na lepsze. Laureatem pierwszej edycji konkursu został prof. Tomasz Trojanowski, światowej sławy neurochirurg, empatyczny lekarz, dobry człowiek – tak napisał w zgłoszeniu do konkursu I Edycji Nagrody „Bryła Bursztynu” Dominik Połoński – pacjent profesora.