90 dni - tyle czasu potrzebowała zwyciężczyni programu Metamorfozy Tonezone na spełnienie swoich marzeń. Te marzenia to szczupła sylwetka, doskonałe samopoczucie i pewność siebie. To jednocześnie krok w zupełnie nowe możliwości. Jak podkreślają trenerzy klubu, tylko niebo jest limitem.

90 Dni do Nowego Ty to autorski program multipleksu Tonezone (Gdańsk, Galeria Metropolia) dedykowany klubowiczom. Wszystko jest możliwe, wystarczy chcieć, zaufać profesjonalistom i uzbroić się w systematyczność, a sukces przyjdzie szybciej niż się spodziewamy! Czym jest 90 dni wobec perspektyw, które wraz z wizualną zmianą pozwolą cieszyć się wreszcie życiem na całego. Bez kompleksów, niskiego poczucia wartości i obaw, że nic nie uda się osiągnąć.

Gala w gdańskim klubie Tonezone była wielkim finałem czwartej edycji programu Metamorfozy. Uczestnicy przez 90 dni pod okiem profesjonalnych trenerów zmieniali swoje życie na jednej z 5 sal treningowych, którymi dysponuje multipleks. 6 spotkań w tygodniu zostało podzielonych na strefę cardio i siłową, która koncentrowała się na górnych i dolnych partiach ciała oraz na ogólnym podniesieniu wydolności i sprawności organizmu. Do tego spora dawka wiedzy i programowanie umożliwiające, jak najmniej bolesną zmianę nawyków żywieniowych.

- Podczas Gali celebrowaliśmy sukces uczestników programu. Przez 4 edycje programu nasi klubowicze zgubili łącznie  ponad 300 kg  – cieszy się Joanna Chojnowska-Leal, General Manager Tonezone w Gdańsku.

Określana mianem ikony Joanna Chojnowska-Leal, General Manager Klubu jest sztandarowym przykładem, że metamorfozy to nie fikcja. Dzięki programowi oraz filozofii Tonezone z powodzeniem pokonała depresję i pozbyła się sporej nadwagi. Prowadząc finałową galę była jednocześnie inspiracją i żywym dowodem na to, że „90 Dni do Nowego Ty” maluje przyszłość w jasnych barwach.

Przyjacielska atmosfera, taneczna muzyka i pyszny catering czekały na gości już od progu. Powitanie szampanem i strefa taneczna umilały czas oczekiwania na bogaty program artystyczny. Imponujący pokaz Fire Show na dachu Galerii Metropolia, zbiórka pieniędzy na gdańskie schronisko Promyk dla bezdomnych psów, a na koniec wielki finał Metamorfoz spowodowały, że zebrani doskonale bawili się do białego rana.

- Od samego początku zapewniamy pełne wsparcie, ale oczywiście wiele zależy od samych uczestników, ich determinacji. Motywujemy, ale i kontrolujemy! Pomagamy, gdy po intensywnym treningu boli noga czy ręka, pijemy wspólnie kawę, gdy trzeba porozmawiać o tym, jak przebiega program, poznajemy się wzajemnie. Śmiało można powiedzieć, że jesteśmy do dyspozycji uczestników 90 DTNY przez 24 godziny na dobę – wyjaśnia  Joanna Chojnowska-Leal.

W czwartej edycji Metamorfoz największy sukces odniosła Karolina. Straciła łącznie 9 kg masy ciała, tym samym zmniejszyła otłuszczenie narządów o 2 poziomy, co oznacza odzyskanie 20 lat życia. 

Tonezone to nowość w branży fitness. Doskonale sprawdzający się w wielu miejscach na świecie multipleks, jako pierwszy w Polsce pozwala mieszkańcom Trójmiasta cieszyć się niezwykle efektywnym i motywującym treningiem grupowym. Tonezone to 1700 m2 powierzchni, na której znajduje się 5 tematycznych stref aktywności. 

W każdej strefie na klubowiczów czekają unikalne programy treningowe prowadzone przez najlepszych trenerów personalnych. Ćwiczenia odbywają się w grupach, w strefach jogi, mind and body, boot campu, spinningu, wolnych ciężarów i cardio. Dla odwiedzających przygotowano również luksusową kawiarnię, strefę relaksu i punkt opieki nad dziećmi, dzięki czemu można łączyć przyjemne z pożytecznym.