Ponad 30 imprez jeździeckich szykuje się w przyszłym roku na Hipodromie. W kalendarzu pojawiły się między innymi zawody międzynarodowe CSIO5* – chluba sopockiego ośrodka. Tydzień później odbędą się także międzynarodowe zawody CSI, które rozegrane zostaną w randze dwóch gwiazdek. 

Oprócz tego miłośnicy jeździectwa będą mogli aż trzykrotnie kibicować zawodnikom Wszechstronnego Konkursu Konia Wierzchowego. W marcu, zawody te rozegrane zostaną w hali, natomiast na przełomie kwietnia i maja odbędzie się tour WKKW, który obejmie dwa weekendy. 

Tradycyjnie rozgrywane w lipcu wyścigi konne zapewne i w tym roku przyciągną rzesze kibiców i miłośników szybkich koni. Jest to impreza skierowana do całych rodzin, każdy znajdzie tu coś dla siebie. 

Na sopockim Hipodromie już od kilku lat organizowanych jest bardzo wiele zawodów halowych. Do tej porty publiczność miała okazję poznać cykl zawodów o randze regionalnej „JumpOFF Hipodrom”.  

Od przyszłego roku wprowadzona zostaje nowość – zawody halowe o randze ogólnopolskiej, które będą rozgrywane na przemian z zawodami regionalnymi. Nowy cykl otrzymał nazwę „Hipodromika”. Na większość imprez wstęp jest bezpłatny.