22 września to data premiery nowej płyty Fergie. Album „Double Dutchess” zapowiadany jest przez klip promocyjny, w którym wykorzystano fragmenty teledysków. Swój stylizacyjny udział w nich ma Katarzyna Konieczka. Sopocka projektantka dostarczyła dla Fergie dwa kostiumy. 

Awangardowe, utrzymane w konwencji steam punk kołnierze idealnie pasowały do klimatu, w jakim utrzymany jest teledysk. Jeden z kołnierzy nabity jest gwoździami, drugi zaś to misterna konstrukcja, której zwieńczeniem jest lupa. 

- Stylistka Fergie skontaktowała się ze mną już dawno, jasno określiła w jakim klimacie będzie teledysk. Zaproponowałam kilka projektów, spodobały się te dwa kołnierze. Zdjęcia odbyły się rok temu i teraz z niecierpliwością czekam na cały teledysk, by zobaczyć efekt swojej pracy – mówi Katarzyna Konieczka

Sopocka artystka to uznane nazwisko w świecie mody. Jej kostiumy są awangardowe, ale dzięki temu zostały zauważone w świecie. Fergie nie jest pierwszą światową gwiazdą, którą stylizowała Konieczka. Wcześniej z jej kostiumów korzystały już Lady Gaga, Amber Rose, Natasha Poly, Isabel Fontana, czy Daphne Guiness.