Komis Fashion Box. Światowa moda w dobrej cenie

Moda nie jest określona. Zmienia się, ewoluuje. Wraz z tym zmienia się także nasza garderoba. Często też zadajemy sobie pytanie, czy warto odłożyć ulubioną sukienkę, sweter czy spodnie w głąb szafy, czekając, aż powróci dany trend? Bywa i tak, że ubrania zwyczajnie nam się nudzą. A gdyby tak dać im nowe życie? Taką możliwość daje Fashion Box w Gdyni - niezwykły komis z niezwykłymi ubraniami. 

Wtórny obieg naszych ubrań to dobra alternatywa dla upchnięcia ich w czeluściach naszej garderoby.  Zapomniane, nikogo już nie cieszą, zajmują jedynie miejsce, są zamrożoną lokatą pieniędzy. Dorota Piasecka,

stylistka i miłośniczka mody, postanowiła stworzyć miejsce, w którym można kupić ubrania od światowych projektantów w przystępnych cenach. Z drugiej ręki, ale w bardzo dobrym stanie.

- Komis Fashion Box to coś znacznie więcej niż ekskluzywny secon-hand. To miejsce, w którym na półkach nie znajdziemy nic przypadkowego. Każda część garderoby, jaka do nas trafia podlega starannej selekcji i opisowi. Określana jest marka, kolekcja i stan użytkowania. Na wieszak trafiają ubrania tylko w idealnym stanie - mówi Dorota Piasecka.

Dzięki temu za stosunkowo niewielkie pieniądze każda kobieta może skompletować sobie nową i wyjątkową garderobą. Na dodatek na miejscu może liczyć na fachową poradę stylizacyjną i pomoc przy takim doborze ubrań, by nie tylko pasowały do siebie, ale też podkreślały charakter  i osobowość właścicielki. 

 

Komis Fashion Box   •   Gdynia, ul.  Zygmunta Augusta 9/2B   •   Facebook: Komis FashionBox