Warsztaty z jogi oraz warsztat chodzenia na obcasach prowadzony przez… mężczyznę – to największe atrakcje Dnia Kobiet w FitStacji w Gdańsku. Ten wyjątkowy dzień został także wzbogacony o porady wizażystek oraz porady z zakresu prawidłowej pielęgnacji ciała. 

Ponad 20 klubowiczek rozpoczęło ten wyjątkowy dzień sesją jogi, którą poprowadziła Dominika Podkówka. Dwugodzinna praktyka jogi miała na celu wzbudzenie świadomości pracy z własnym ciałem w aspekcie problemów związanych z nietrzymaniem moczu, wzmacnianiem mięśni głębokich dnia miednicy oraz prewencji przeciw bólom kręgosłupa.           

Po praktyce jogi i krótkiej przerwie na lunch, który przygotował Catering Dietetyczny Healthy Day, panie wzięły udział w warsztatach chodzenia na obcasach Pawła Bednarskiego. Paweł jest jedynym mężczyzną w Polsce, który dzięki swojej wiedzy i wieloletniemu
doświadczeniu z zakresu rehabilitacji uczy kobiety jak sprawnie i z gracją poruszać się na obcasach. Warsztaty przebiegły w bardzo miłej atmosferze, nie brakowało uśmiechu i dobrego humoru. 

Dzień Kobiet w FitStacji zakończył się poradami wizażystek z firmy Douglas oraz poradami prawidłowej pielęgnacji ciała, które przeprowadziły ekspertki z Instytutu Zdrowia i Urody Yasumi w Sopocie. Na stanowisku Douglas panie miały okazję dowiedzieć się jak prawidłowo zadbać o swoją cerę i jakich kosmetyków używać by wyglądać promiennie i zdrowo. Konsultantki Yasumi wykonywały natomiast pokazowe zabiegi na twarz  i ciało.