Wieczór panieński w klimatycznym spa, szampańska zabawa z wodzirejem w eleganckim hotelu i noc poślubna w najbardziej luksusowym apartamencie – taki pomysł na wszystko co związane z weselem przedstawili konsultanci ślubni podczas Dnia Otwartego dla Młodych Par zorganizowanego w hotelu Haffner w Sopocie. 

Podczas Dnia Otwartego na przyszłych małżonków czekało wiele atrakcji. Można było obejrzeć wszystkie wnętrza hotelu, w szczególności zaś salę bankietową, która została na tą okazję specjalnie udekorowana. Każdy z gości miał możliwość degustacji potraw z menu weselnego, przyrządzonych przez szefa kuchni hotelu Haffner, a także wyśmienitych ciast, deserów oraz tortów weselnych przygotowanych przez szefa hotelowej cukierni.

Poza Hotelem Haffner w Dniu Otwartym udział wzięły firmy współpracujące przy organizacji wesel i przyjęć ślubnych z hotelem. Salon Sukien Ślubnych i Wieczorowych Anges przedstawił najnowsze kolekcje, z których na plan pierwszy wybijały się suknie lekkie, zwiewne i koronkowe. Najnowsze możliwości wykorzystania światła w zbudowaiu scenografii i klimatu wesela zaprezentowała zaś firma Show Master&Malawidecor.