Kolumny podłogowe TT1 należą do nowej serii o nazwie 3rd Avenue Collection. Równie dobrze sprawdzają się w dwukanałowym stereo, jak i w kinie domowym wysokiej klasy. Wykorzystują one specjalnie zaprojektowane głośniki, wykonywane na zamówienie Thiel Audio, przez słynne skandynawskie firmy SEAS i Scan-Speak. 

Membrana głośnika średniotonowego wykonana została z włókna szklanego i łączy w sobie niską masę z wysoką sztywnością oraz z lepszym tłumieniem niepożądanych wibracji w porównaniu do innych materiałów. Głośnik średniotonowy o rozmiarze 4,25 cala ma odlewany kosz wykonany z aluminium. Wysokie tony odtwarza wysokiej klasy 1-calowa kopułka tytanowa.

Model TT1 to trójdrożny, podłogowy zestaw typu bass-reflex. TT1 wykorzystuje łącznie 4 głośniki dynamiczne. Zakres basowy obsługują dwa przetworniki 6,5-calowe z odlewanymi koszami aluminiowymi i aluminiowymi membranami. Zestawy głośnikowe wykończone w fornirach palisander (Rosewood) lub orzech (Walnut), a także lakierowane na wysoki połysk w kolorze białym lub czarnym.

Do kupienia: Salon Antrax Audio - Gdańsk, Ul. Królowej Jadwigi 137/1.07