Zaprojektowana dla młodych i energicznych kobiet – wiosenno - letnia kolekcja Liu Jo to synonim świeżości i swobody. Zaprezentowano ją podczas specjalnego pokazu inaugurującego działalność tej luksusowej marki w Centrum Handlowym Klif w Gdyni.

Stylistyka nowej wiosenno - letniej kolekcji Liu Jo to retro inspiracje z nowoczesnymi akcentami, świetlną grą cekinów i bogatą kolorystyką. W sezonie SS16 projektanci czerpią inspiracje ze świata sztuki, pop-kultury lat 70-tych, czy ruchliwych ulic metropolii. Bawią się przy tym modą, filuternie łączą różnorodne faktury na przemian z nadrukami, a klasykę ze sportem.

Najnowsze trendy w sezonie wiosennym to falbaniaste, zwiewne sukienki, kwieciste wzory nonszalancko połączono ze stylem glamour. Klasyczne mini, sukienki do ziemi, dzwony czy płaszcze to tylko kilka propozycji przygotowany przez Liu Jo. Szeroki wachlarz wzorów przeplata się z wzajemnie, a nowoczesne kroje są znakomitym tłem dla luksusowych tkanin, takich jak jacard, tiul, jedwab, z rozmachem zestawione z mocnymi kolorami.