Kobieta, która obcina włosy ma zamiar zmienić swoje życie - to słynne słowa Coco Chanel, z którymi identyfikuje się wiele kobiet. Jaką fryzurę wybrać, aby była modna, ładna, oddająca naszą osobowość, temperament i styl? Z tym pytaniem zmierzyli się styliści z salonu R.Smarz Professional Hair, którzy przedstawili premierową kolekcję fryzur Pure.

To czystość formy połączona z czystością koloru. Naturalne, głębokie brązy i czyste, pastelowe blondy to coś, co z pewnością pokocha każda kobieta. Pure to propozycja dla kobiety nowoczesnej, pewnej siebie, świadomej swoich atutów. Kolekcja zawiera próbkę trendów jakie panują w 2016 roku, charakteryzujące się prostym cięciem z mocno zarysowaną linią, niekiedy połączoną z lekkimi formami, sprawiającymi wrażenie jakby były czesane wiatrem. 

Niezależnie, czy chcesz nosić włosy krótkie, czy długie, fryzura musi zachować ruch i być dynamiczna, lekka, swobodna. Zwłaszcza długie włosy, które mają elektryzującą objętość, a także dużo ruchu w sobie.  Wraca grzywka. Prosta, skośna, na bok - będzie niemal na każdej głowie. To idealny sposób na szybką i efektowną metamorfozę, bez konieczności skracania wszystkich włosów. W połączeniu z lekką formą definiują całość i nadają fryzurze zdecydowany wyraz. Podstawą każdej fryzury, nie tylko w nadchodzącym sezonie, są oczywiście włosy zdrowe, błyszczące, po prostu zadbane. 

Stylizacja fryzur: Radek Smarz
Zdjęcia: Dominika Śnieg Photography
Make-up i stylizacja: Katarzyna Stylska