Nowa przestrzeń na mapie trójmiasta

Coraz więcej Rodzin mieszkających poza Trójmiastem w związku z aktywnym życiem zawodowym i prywatnym decyduje się na przeprowadzkę do Trójmiasta. W tej sytuacji stają przed poważnym wyzwaniem wyboru odpowiedniej lokalizacji oraz nieruchomości, która stanie się doskonalą alternatywą dla ich domu za miastem. Gdzie na mapie trójmiasta szukać miejsca, którego położenie będzie gwarantowało bliskość komunikacji i pełnej  infrastruktury, a takie atrakcje jak park czy plaża będą na wyciągniecie dłoni? Nieruchomości, która da całej Rodzinie poczucie bezpieczeństwa, swobody i komfortu domu, ale nie będzie pochłaniać cennego czasu oraz pieniędzy. Dla tej grupy Klientów mamy doskonałą propozycję apartamentów znajdujących się w Gdańsku Jelitkowie, pomiędzy piękną dzielnicą Gdańska - Oliwą a tętniącym życiem przez cały rok - Sopotem.

Prezentowana inwestycja znajduje się w Jelitkowie przy ul. Chłopskiej i składa się z dwóch domów wielorodzinnych. Najwyższa jakość wykonania, funkcjonalny i przemyślany rozkład pomieszczeń na tzw. cztery strony świata, balkony oraz tarasy, podziemne garaże, własna strefa wypoczynkowa z zaprojektowaną  zielenią i bezpieczną przestrzenią rekreacyjną dla dzieci – to tylko niektóre atuty tej inwestycji. W związku z tym, że oferta kierowana jest do rodzin, które oczekują, że ich „nowy dom” będzie dawał poczucie przestrzeni, deweloper przygotował apartamenty o dużych powierzchniach od 100 m² do 240 m².

 „W ofercie sprzedaży pozostały cztery z ośmiu apartamentów, przy czym dla każdego Właściciela mieszkania przewidziano dwa miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej oraz komórkę lokatorską. Do dyspozycji wszystkich mieszkańców pozostają następujące powierzchnie wspólne: parking dla gości, rowerownia w hali garażowej oraz pięknie zaaranżowana działka z znajdującym się tuż obok potokiem. Atmosfera życzliwości, którą mają okazję stworzyć mieszkańcy tej kameralnej inwestycji sprawi, że z radością będą wracać do swojego nowego domu” – podkreśla Agnieszka Stromska, doradca Noble Nieruchomości.

Inwestycja jest wyjątkowa z wielu powodów, ale motywem przewodnim są: „bezpieczeństwo, rodzina, komfort prawdziwego domu”. Apartamenty na ekskluzywnym, kameralnym osiedlu zaledwie kilka kroków od morza to doskonała propozycja dla tych, którzy pragną odpoczynku od codziennego zgiełku, a jednocześnie chcą lub muszą mieszkać w centrum miasta.

Szczegóły  dotyczące oferty na stronie Noble Nieruchomości
www.noblenieruchomosci.pl