Gwiazda projektuje dla Reserved

Max Radke

Georgia May Jagger prezentuje swoją kolekcję dla Reserved

materiały prasowe

Georgia May Jagger, córka Micka Jaggera i Jerry Hall, a zarazem jedna z najpopularniejszych brytyjskich modelek, zaprojektowała najnowszą, limitowaną jesienno - zimową kolekcję trójmiejskiej marki Reserved. Modelka zaprojektowała 40 modeli, wśród których znajdziemy spodnie, koszule, sukienki, topy, kurtki a nawet płaszcze.

Georgia May Jagger już od kilku lat jest twarzą marki Reserved, ale w rolę projektantki wciela się po raz pierwszy. Inspiracją do powstania kolekcji była wielokulturowość Londynu. W kolekcji znalazły się projekty buntownicze, kobiece i eleganckie, do tego estetyczne i z kosmopolitycznym zacięciem. Kolekcję Georgii można opisać jako nonszalancką, seksowną i wielkomiejską.

Modelka wybrała swoje ulubione kolory: czerń, granat, écru, czerwień i blady róż. W projektach dominują tkaniny naturalne – jedwab, kaszmir, skóra, wełna i aksamit. Georgia May Jagger to nie jedyna  brytyjska gwiazda, która promuje markę Reserved. W kampanii pojawił się już Brooklyn Beckham, a wcześniej –
Cara Delevingne.