U ciebie nad morzem

prestiz

Wakacje już za nami, wspominamy wypoczynek na pięknych trójmiejskich plażach, które dla nas, mieszkańców Trójmiasta i okolic, są magiczne także po sezonie. I  bez względu na to, jak często spędzamy swój czas wolny nad Zatoką Gdańską – na nowo zachwycamy się szumem morza wypełnionym dźwiękami nawołujących się mew, czy szeroką, jasną plażą. Niepowtarzalny klimat tych plaż z pewnością wypełni nas kolejną  gamą niezapomnianych przeżyć. I możemy być pewni, że zapragniemy znaleźć się ponownie w tej niepowtarzalnej scenerii. 

Właśnie te nasze emocje związane z beztroskim czasem spędzonym nad morzem deweloperzy starają się  nam przywrócić opisując swoje nadmorskie inwestycje: wakacje cały rok, luksus apartamentu nad morzem,  wakacyjny dom.

A MOŻE ZAMIESZKAĆ NAD MORZEM? 

Zgoda , ale czy na pewno każda lokalizacja będzie dla nas miejscem, gdzie odetchniemy po pracy, po trudnym dniu? Miejscem, które przywoła nam te same wakacyjne uczucia związane z wypoczynkiem nad morzem? Na pewno zastanawiacie się Państwo czasem dlaczego niektóre miejsca, pomimo nowoczesnego wyglądu, pięknej aranżacji oraz wydanej masy pieniędzy na ową  przestrzeń, ludzie traktują jak niewidzialne? Bo nie tylko bliskość centrum, dobra komunikacja, udogodnienia decydują o tym, gdzie czujemy się dobrze i wypoczywamy. 

Jakkolwiek racjonalni jesteśmy, jakkolwiek gonimy za modą urządzając nasze mieszkania, kupując samochody, wybierając ubrania, buty i dodatki, czasem odzywa się w nas instynkt.  Gdzieś tam z tyłu głowy coś podpowiada, że życie nad morzem… to byłoby „to”, że właśnie tam, bylibyśmy szczęśliwi. Czasem warto wsłuchać się we własne potrzeby i trochę ubarwić nasz świat. Sprawić sobie przyjemność.

WYKONAJ DOBRY RUCH. ZAMIESZKAJ NAD MORZEM.

Wyobraźmy sobie kameralne budynki tworzące ekskluzywne osiedle, posiadające wszystkie niezbędne wartości nowoczesnych standardów budownictwa. A teraz dodajmy do tego nadmorski klimat… i wygody infrastruktury miejskiej. Marzenie? To wszystko jest realne - na wyciągnięcie ręki. To osiedle Mila Baltica. Mila, bo właśnie taka odległość dzieli to nowoczesne, zatopione w zieleni gdańskiej dzielnicy Zaspa osiedle, od nadmorskiego brzegu. W ten sposób Grupa Deweloperska ROBYG stworzyła idealne miejsce dla wszystkich pragnących spokoju, wysokiego standardu mieszkań, a jednocześnie szybkiej komunikacji z centrum. 

Co istotne, mieszkania na Osiedlu Mila Baltica są nie tylko komfortowe, ale też  inteligentne. Jest to zasługa systemu Smart Robyg, który oferuje wszystkie możliwości, jakie powinien mieć inteligentny dom. System ten potrafi m.in. zdalnie sterować światłem, monitorować bezpieczeństwo, czy też kontrolować sprzęty elektryczne i elektroniczne. Wystarczy, że wyjmiemy smartfon lub tablet, a wszystkie wymienione funkcje mamy pod kontrolą. W ten sposób  nowoczesne technologie wpłyną na wygodę mieszkańców. 

NIEPOWTARZALNE MIEJSCE

Mila Baltica ma do zaoferowania dodatkowo swym mieszkańcom coś bardzo cennego: niepowtarzalne miejsce na mapie Gdańska. Spoglądając na wizualizacje inwestycji, aż chce się zanucić przebój Seweryna Krajewskiego pt. „Trzecia miłość żagle”: Wtopieni w zieleń mórz ze światłem dnia, szaleni wiatrem, co nam
scherzo gra...

Z jednej strony morze, oddalone od Mila Baltica o zaledwie 10 minut spokojnego spaceru, ukaże o każdej porze roku swoje magiczne oblicze w niepowtarzalnych tonacjach kolorów i scenerii. Z drugiej zaś: z osiedla do centrum jest tylko 5 minut jazdy, więc znudzeni  naturą i aktywnym spędzaniem czasu mogą o każdej porze dnia i nocy włączyć się do tętniącego swoim rytmem miasta.

Obecna dynamika naszego życia utrudnia zachowanie właściwych proporcji między czasem pracy, a wypoczynkiem. Dobra lokalizacja stałego zamieszkania, z łatwym i szybkim dostępem zarówno do morza,  jak i centrum miasta jest rozwiązaniem na miarę naszych czasów . 

Czy nie każdy z nas marzył czasami o zamieszkaniu nad morzem? U Ciebie nad morzem… U  mnie nad morzem. Mila Baltica.