Do końca wakacji pozostało jeszcze trochę czasu i wielu z nas stara się go dobrze wykorzystać. Szukamy hoteli, spa i miejsc, gdzie możemy spędzić ostatnie wolne dni, ale coraz częściej rozglądamy się również za miejscem, gdzie można zorganizować konferencję. Często chcemy też połączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego koniec sierpnia i początek września to idealny czas, by ten cel zrealizować. 

Hotel Courtyard, Quadrille Conference & SPA, Hotel Aubrecht, Marina Club i Młyn Klekotki to miejsca, które poza tym, że posiadają profesjonalne sale konferencyjne, to oferują również inne atrakcje, z których możemy skorzystać w przerwie albo po zakończeniu wydarzenia, na które przyjechaliśmy. Wszystko zależy od naszych oczekiwań. Ma być: profesjonalnie, nowocześnie, bajkowo? Będzie tak jak chcemy.

W SAMYM SERCU GDYNI

Hotel Courtyard by Marriott to miejsce, w którym z powodzeniem można zorganizować konferencję, spotkanie biznesowe, czy każdą inną uroczystość. Hotel w samym sercu Gdyni dysponuje przestronnym i nowocześnie wyposażonym zapleczem konferencyjnym o powierzchni 1080 m2, na które składa się 9 sal konferencyjnych oraz dedykowane lobby. Największa z sal pomieści 470 osób. Goście mogą też korzystać z baru z kominkiem, a w pokojach hotelowych na ostatnim piętrze mają panoramiczny widok na morze. 

KAMERALNIE I KOMFORTOWO

Jeśli nie potrzebujesz sali na kilkaset osób, a Twoja konferencja ma mieć charakter bardziej kameralny to zdecydowanie polecamy Quadrille Conference & SPA w Gdyni Orłowie. Urokliwy pałac oferuje kompleksowo wyposażoną, klimatyzowaną salę konferencyjną o powierzchni 85 m2 oraz jako wartość dodaną rozległy, historyczny park z licznymi zabytkami przyrody. W sali konferencyjnej znajdziemy m.in. wysokiej jakości nagłośnienie, bezprzewodowe mikrofony, projektor multimedialny i elektronicznie sterowany ekran. Do dyspozycji gości jest też strefa wellnes z basenem, saunami i jacuzzi oraz komfortowe, niebanalnie zaprojektowane apartamenty. 

Z DALA OD MIEJSKIEGO ZGIEŁKU

W Przechlewie – malutkiej miejscowości w powiecie człuchowskim jest miejsce, które idealnie nadaje się do organizacji konferencji. To Hotel Aubrecht położony pośród brzóz i sosen w pobliżu malowniczego jeziora Szczytno. Hotel dysponuje dwiema salami konferencyjnymi ze świetnym sprzętem audio - wideo. A po konferencji zalecana integracja przy kręglach, chyba że ktoś woli wypoczynek w spa lub aktywne spędzanie czasu na hotelowej ścieżce zdrowia. Wizytówką hotelu jest też restauracja, której szefuje Przemysław Formela, jeden z najlepszych na Pomorzu szefów kuchni, propagator ruchu slow food w Polsce. 

KONFERENCJA W BROWARZE

Idealnym miejscem na połączenie odpoczynku z pracą jest Hotel Stary Browar Kościerzyna. Dwie sale konferencyjne można zaaranżować w różnych konfiguracjach. Jeśli chcesz zorganizować spotkanie do 10 osób, a nie chcesz wynajmować całej sali konferencyjnej, Stary Browar Kościerzyna zaoferuje ci tzw. pokój spotkań o powierzchni 30 m2. Idealnie nadaje się on do organizacji spotkań rekrutacyjnych, spotkań biznesowych, czy szkoleń.

A MOŻE DALEJ?

Jeśli mamy czas i chęci możemy pojechać do Godkowa koło Pasłęka, gdzie mieści się znany i cieszący dobrą sławą w Polsce hotel Młyn Klekotki. Konferencja w oazie ciszy i spokoju z pewnością na długo pozostanie w pamięci. Do wyboru mamy kilka miejsc: salę na rzece na 120 osób, salę w młynie (60 osób), ogród zimowy (50 osób), salę kominkową (30 osób), salę barową (32 osoby) i zupełnie kameralne - werandę (15 osób) i młyńską winiarnię (18 osób). W Młynie Klekotki często odbywają się spotkania zarządów i rad nadzorczych. Spokojna i cicha okolica sprzyja pracy wymagającej skupienia oraz negocjacjom, po których można się zrelaksować w hotelowym spa, na korcie tenisowym lub znajdującym się niedaleko polu golfowym.

NA MAZURACH

Świetne warunki do organizacji konferencji, szkoleń i imprez firmowych ma też hotel Marina Club w gminie Gietrzwałd koło Olsztyna. Na gości biznesowych czekają doskonale wyposażone sale. Tkane na zamówienie wykładziny, prawdziwe drewno, kamienne okładziny - wszystko ma dawać poczucie komfortu i sprawiać przyjemność podczas spotkań, szkoleń, konferencji na najwyższym poziomie. Po pracy czeka na nas 12 gabinetów SPA, basen rekreacyjny i baseny mineralne, klub hotelowy z dyskoteką, kręgielnią i dużym barem, tawerna nad jeziorem, miejsca na ogniska, boiska i 6 h prywatnego terenu.