Wśród gwiazd światowego formatu nienaganne dbanie o urodę stało się priorytetem. Dla idealnej cery czy smukłego, wymodelowanego ciała gwiazdy są w stanie zrobić naprawdę dużo. Operacje plastyczne, zabiegi z medycyny estetycznej to już codzienność w Hollywood. Jednak większość z celebrytów utrzymują, iż swój wygląd zawdzięczają cudownym dietom i ćwiczeniom.

Oczywiście to idealna podstawa do pracy nad swoim wyglądem jednak umówmy się, dieta nie poprawia rysów twarzy, czy nie wypełnia ust. Są jednak gwiazdy, które swoimi doświadczeniami dot. zabiegów postanowiły się podzielić.

VANQUISH

W roku 2014 wyszczuplona Whoopi Goldberg pojawiła się na rozdaniu Oskarów wzbudzając wiele emocji. Jak się później okazało swoją nową sylwetkę zawdzięcza bezinwazyjnemu i bezbolesnemu zabiegowi. Swoimi spostrzeżeniami postanowiła się podzielić na wizji programu The View, podczas którego zasymulowano procedurę zabiegu. Vanquish to prawdziwa rewolucja w medycynie estetycznej. Dzięki technologii LAHF – redukcja tkanki tłuszczowej z brzucha i boczków nigdy nie była tak łatwa. 

Vanquish działa szybko, krótko, nieinwazyjnie i bezkontaktowo, a co najważniejsze – zabieg nie boli i jest w pełni bezpieczny dla pacjenta. To również ulubione urządzenie mężczyzn, którzy zwykle stawiają na szybki efekt i nie lubią bólu. Na polskiej premierze Vanquisha nie zabrakło również naszych gwiazd, które na co dzień jak wiadomo dbają o nienaganną sylwetkę. Premierowy zabieg przeprowadzany przez dr Piotra Zawodnego ze szczecińskiej kliniki Estetic podziwiały gwiazdy (Olga Borys, Beata Sadkowska, Katarzyna Paskuda, Tomasz Jacyków, Marek Krupski). 

ULTHERA

Coraz więcej aktorów korzysta z terapii, którego rezultatem będzie uzyskanie napiętej, elastycznej skóry w sposób bezinwazyjny. Nowoczesna medycyna estetyczna radzi sobie ze zmarszczkami i wiotczejącą z wiekiem skórą twarzy, dając efekt porównywalny do liftingu chirurgicznego. Rekordy popularności biją zabiegi termiczne, wykorzystujące m. in. ultradźwięki. A korzystają już z nich, zachowujące swój naturalny wygląd 40-letnie gwiazdy m.in. Jennifer Aniston, Cate Blanchett, Amanda Holden i Cameron Diaz.

Takim zabiegiem zdecydowanie jest Ulthera, która otwiera nowy rozdział w dziedzinie odmładzania skóry. Ulthera przywraca młodość dzięki skoncentrowanej energii ultradźwięków. Rezultatem zabiegu na twarz jest wyraźne uniesienie górnych powiek, policzków linii żuchwy czy podbródka. W programie Klinika Urody, Kasia Klich wykonała zabieg Ulthera, tym samym niwelując drugi podbródek. Jak donosi „kolorowa” prasa Bogusław Linda również korzystał z niechirurgicznego liftingu – Ulthera.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

W ostatnich miesiącach rekordy popularności również bije zabieg tzw. „wampirzy lifting”. Organizatorzy Gali Oskarów obdarowali swoich uczestników kuponami na zabieg, które znalazły się w torbie z prezentami. Jedną z pierwszych osób, która podzieliła się swoimi wrażeniami na temat zabiegu była Kim Kardashian. Terapia z zastosowaniem osocza autologicznego pozwala uzyskać naturalne efekty regeneracji i odbudowy skóry widoczne, jako: poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry, wygładzenie zmarszczek, rewitalizacja, odmłodzenie i ujednolicenie kolorytu skóry. Z autologicznego zabiegu skorzystała również Joanna Krupa czy modelka Bar Rafaeli. W Trójmieście zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego znajdziecie m.in. w Sopockiej Fabryce Urody i W Centrum Medycznym Dr Kubik w Gdyni.

INTRACEUTICALS

Terapia Intraceuticals jest jednym z zabiegów z nielicznych zabiegów, do którego bez problemu przyznają się znane nam osoby. I tak lista korzystających z tego zabiegu jest długa: Madonna, Eva Longoria, Jennifer Lopez, Naomi Campbell, Kate Perry, Justin Timberlake, Justyna Steczkowska, Joanna Krupa i wiele innych. Na czym polega zabieg? Intraceuticals to zmodyfikowany i udoskonalony australijski system rewitalizacji skóry. Wykorzystuje zjawisko infuzji, wprowadza substancje aktywne w głąb skóry za pomocą czystego tlenu, oraz ciśnienia hiperbarycznego. Zabieg przywraca skórze zdrowy, młody wygląd oraz jednolity koloryt, dlatego można go wykonać tuż przed ważnym wydarzeniem. W Trójmieście Intraceuticals dostępny jest w Zemsai SPA w Gdyni oraz w Salonie Urody Drausal w Sopocie.

Młodość i zdrowy wygląd pozostaje w modzie od wieków. Cel pozostaje wciąż ten sam, jedynie metody ulegają zmianom. Odpowiednio dobrany zabieg pozwoli wydobyć naturalne piękno, podkreślić atrybuty urody.