Oksana Wojtkiewicz i Mikołaj Geritz w kategorii Stroke Play Brutto oraz Siergiej Berezin w kategorii Stableford Netto zwyciężyli w turnieju SKAT International Golf Cup 2015. Ten prestiżowy turniej, sklasyfikowany w kategorii II przez Polski Związek Golfa, odbył się w kompleksie Sierra Golf Club, w Pętkowicach koło Wejherowa.

W turnieju wzięło udział łącznie ponad 150 uczestników z Polski i zagranicy. Na zwycięzców turnieju czekały atrakcyjne nagrody – specjalnie zaprojektowane, unikalne statuetki SKAT International Golf Cup, vouchery pobytowe w 5 gwiazdkowym hotelu, vouchery na rejsy promami w obrębie Europy,

ufundowanymi przez portal PromySkat, a także sprzęt golfowy najwyższej klasy. 

Dla zaproszonych gości i pracowników grupy SKAT, którzy nie mieli nigdy okazji grać w golfa została zorganizowana Akademia Golfa - zajęcia golfowe z profesjonalnym trenerem Golfa PRO. Oprócz sportowych zmagań przygotowano także liczne atrakcje m.in. degustacje produktów ekskluzywnych marek, wernisaż malarstwa trójmiejskiej malarki, muzykę na żywo, czy fireshow z udziałem kobiecego zespołu.

- Golf to sport, który sprawia dużą przyjemność każdemu bez względu na wiek i płeć. Ta gra łączy w sobie wiele pozytywnych elementów. Oprócz rywalizacji sportowej na zadbanych polach i na tle pięknych krajobrazów, można korzystnie spędzać czas nie tylko relaksując się, ale również można spotkać wyjątkowe osobowości i podzielić się z nimi sportową pasją. Jest to też sposób na regularne spotkania z przyjaciółmi oraz na dobrą zabawę z rodziną – powiedział Prezes SKAT Transport Waldemar Łazarczyk.