Trzecia odsłona Kamieniczek Królewskich

Już w krótce do szykownych Królewskich Kamieniczek dołączy kolejny budynek – Kamieniczka Rubinowa. Kamieniczka Rubinowa to ten ostatni element, który dopełni całości sopockiej inwestycji. Pod względem architektonicznym nowa kamieniczka będzie budynkiem bliźniaczym względem Kamieniczki Platynowej i stanie w jej bezpośrednim sąsiedztwie.

Co czyni Kamieniczkę Rubinową wyjątkową? Przede wszystkim jej lokalizacja. Nieruchomość wzniesie się przy ul. Władysława Łokietka w Sopocie – w uroczej, zielonej okolicy, sąsiadującej z terenem Sopockich Błoni. Od plaży dzielić ją będzie jedynie 500 m, a do słynnego Molo można będzie stąd dotrzeć podczas 20 minutowego spaceru. Tym sposobem, zarówno miłośnicy spokojnego wypoczynku wśród natury, jak i ci, lubiący rozrywkę i korzystanie z udogodnień, jakie oferuje miasto, poczują się tutaj jak „ryba w wodzie”.  

Kamieniczka Rubinowa spodoba się wszystkim tym, którzy lubią rzeczy proste i ładne. Jak wszystkie inwestycje BMC, będzie to budynek w gustownym stylu - funkcjonalny, elegancki i z klasą. Jego prostą formę dopełnią imponujące przeszklenia oraz przestronne balkony i tarasy, z kolei drewniane zdobienia elewacji podkreślą nadmorski charakter miasta. Budynek wkomponuje się idealnie w kameralną zabudowę ul. Władysława Łokietka, nawiązując przy tym stylem do dawnych kamienic sopockich. 

Na czterech kondygnacjach kamieniczki rozlokowane zostaną mieszkania o powierzchniach od 38 do 75 m2. Ze względu na ciekawe aranżacje wnętrz, w kombinacjach dwu i trzypokojowych, mieszkania sprostają zarówno potrzebom singli, par, jak i rodzin. Tutaj każdy miłośnik nadmorskiego kurortu znajdzie coś dla siebie.

Cenisz sobie komfort, wygodę i wysoką jakość? Jesteś estetą i miłośnikiem piękna? Lubisz kojący widok morza i przyjemny szum fal? Czy po prostu marzysz o zamieszkaniu w Sopocie? To dobrze się składa, bo my możemy zrealizować Twoje
marzenia. Poczuj się jak królewicz i pozwól nam stworzyć Twoją bajkę. Wybierz Kamieniczkę Rubinową i zamieszkaj w Sopocie.  Po królewsku.