Sunreef Yachts, producent luksusowych katamaranów, po raz kolejny zaskakuje i udowadnia, że jest w stanie konkurować z największymi stoczniami świata. Dowodem na to jest Trimaran 120, nowy, spektakularny koncept będący kolejnym milowym krokiem w dziedzinie projektowania luksusowych wielokadłubowców. 

Projekt został przygotowany na zamówienie klienta poszukującego jedynego w swoim rodzaju super jachtu. Będąca światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji katamaranów na miarę, stocznia Sunreef Yachts z ochotą i zapałem podjęła się tego niezwykłego zadania. Jego efektem jest futurystyczny trimaran motorowy o długości 210 stóp.

Przy tak okazałej długości (65 metrów) i wykorzystaniu powierzchni całkowitej trzech kadłubów, projektantom Sunreef Yachts udało się uzyskać super jacht o przestrzeni życiowej wynoszącej aż 950m2, co plasuje TRIMARAN 210 na 1 miejscu wśród największych jednostek tego typu na rynku. 12-osobowa załoga zadba o wygodę i komfort podróży 14 gości, którzy w iście luksusowych warunkach będą mogli cieszyć się prywatnością 

Na górnym pokładzie została umieszczona kabina kapitana, wewnętrzna sterówka, jadalnia o powierzchni 125 m2 dla 14 osób oraz dzienna toaleta dla gości. Przestrzenny, prywatny taras znajdujący się na rufie, będzie natomiast idealnym miejscem na wypoczynek po długim dniu spędzonym na słońcu. 

Salon o powierzchni 220m2 może być rozplanowany na kilka sposobów, wedle życzeń klienta. Pasażerowie będą mogli podziwiać niezapomniane widoki z czterech stref wypoczynkowych wydzielonych do tego celu. Na jachcie znajdować się będzie 6 przestronnych, obfitujących w światło dzienne kabin dla gości. Kabina armatorska znajdująca się na dziobie posiada panoramiczny widok na morze i jest prawdziwą oazą spokoju, gdzie właściciele będą mogli należycie wypocząć i się zrelaksować. Kabina będzie posiadała również bezpośredni dostęp do prywatnego trasu na przedzie o powierzchni 30m2, wymarzonego miejsca na relaks.

Dolny pokład przeznaczony będzie dla załogi. Z zewnątrz można się będzie do niego dostać przez garaż rufowy wyposażony między innymi w seaboby i dwa skutery wodne. Główny ponton motorowy, który pomieści nawet 12 gości oraz ponton dla załogi znajdować się będzie w części dziobowej. Trzymamy kciuki za wprowadzenie projektu do produkcji!