Świąteczne życzenia i noworoczne postanowienia

Święta Bożego Narodzenia to czas wyciszenia, radości i ciepła rodzinnego, z kolei Nowy Rok skłania nas do refleksji, podsumowań i snucia kolejnych planów. Zobaczcie zatem czego nam i sobie życzą i co planują znani mieszkańcy Trójmiasta i nie tylko.

Sławomir Siezieniewski – dziennikarz i prezenter TVP

Życzę by spotkali Państwo na swojej drodze świętego Mikołaja. Takiego prawdziwego, kapitalistycznego – a nie Dziadka Mroza. Żeby był uśmiechnięty i pulchniutki, z wielkim workiem, bez oznak kryzysu. A z worka dał dużo zdrowia, bo bez tego ani rusz. Szczęście też się przyda, chociaż już je Państwo mają, bo przecież spotkaliście Mikołaja. Miłość nas uskrzydla, jakby jednak Mikołaj jej nie miał, to niech da ze dwie skrzynki napojów energetyzujących albo worek kawy. Ale niemieckiej, bo ta polska to zmiotki. Do tego trochę pieniędzy. Do wyboru: na piwo, wycieczkę do Egiptu albo jacht. I na zakończenie najważniejsze święty spokój i czas, aby się tym wszystkim cieszyć.
P.S. W gratisie niech dołoży dekoder cyfrowy, albo telewizor z Mpeg4. Bo po co nam święty spokój bez telewizji?!

Mirosław Baka - aktor

Przyszły rok rozpocznę pracowicie, filmowo i teatralnie; pierwsze zdjęcia do nowego filmu Władysława Pasikowskiego oraz początek prób do „Czarownic z Salem” w reż. Adama Nalepy. Poza tym, jak zawsze, dużo będę podróżował między gdańskim Teatrem Wybrzeże a warszawskimi scenami. Wakacji zimowych raczej nie przewiduję, ale mam nadzieję, że uda nam się z żoną wybrać w nadchodzącym roku do Afryki Południowej. Ale tymczasem przed nami cudowny, świąteczny czas! Jak ja to lubię! Czytelnikom Prestiżu życzę radosnego Bożego Narodzenia; wiele rodzinnego ciepła, miłości i spokoju! Niech cichutko pada śnieg, a my, nucąc kolędy cieszmy się, że znów są święta!

Sylwia Gruchała – florecistka

Wszystkim czytelnikom magazynu Prestiż życzę przede wszystkim wewnętrznej siły i radości. Tego, żeby nigdy się nie poddawali, tylko walczyli do końca. Tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Londynie nie mogę niestety zaliczyć do udanych, a chciałabym w przyszłości zejść ze sceny w tak odpowiednim momencie i tak wielkim stylu jak Adam Małysz, czy Leszek Blanik. To niepowodzenie traktuję również, jako doświadczenie, które mnie wiele nauczyło. Nie wiem jaka będzie moja forma na najbliższych Igrzyskach, w końcu zostało jeszcze sporo czasu, dlatego postaram się dobrze wystartować w sierpniowych mistrzostwach świata. To cel i marzenie, z którego nie zrezygnuję. Tak samo jak nie zrezygnuję z innych marzeń. I takie też życzenia chciałabym złożyć czytelnikom Prestiżu: Trzeba zawsze mieć marzenia i umieć marzyć szczególnie tak realnie. Zawsze też wierzyć w ich spełnienie i nie poddawać się bez walki, mimo porażek lub niepowodzeń.

Piotr Myszka - mistrz świata w windsurfingu

Życzę wszystkim czytelnikom magazynu Prestiż udanych, ciepłych i radosnych świąt w gronie rodziny, a także dużo prezentów pod choinką. W nowym, nadchodzącym roku przede wszystkim wiele szczęścia i tego, żeby każdy mógł realizować swoje zamierzania i plany. A jeśli chodzi o moje plany, to w marcu chciałbym zdobyć medal na Mistrzostwach Świata w Brazylii, a później spędzić mnóstwo czasu z rodziną. W planach na przyszły rok mam też trening w innej dyscyplinie. Mam tu na myśli kitesurfing.

Leszek Blanik – poseł, mistrz olimpijski w gimnastyce

Drodzy Państwo! Koniec roku skłania nas do podsumowań, do dokonywania bilansu zrealizowanych zadań. Każdy z nas stawia sobie cele, do których systematycznie dąży. Mijający roku upłynął pod znakiem nowych wyzwań związanych z moją nową rolą parlamentarzysty. Jednocześnie w dalszym ciągu związany jestem bezpośrednio ze sportem, bowiem prowadzę grupę młodych gimnastyków. W zbliżającym się 2013 roku pragnę zrealizować marzenie wielu polskich gimnastyków i swoje, aby rozpoczęła się budowa nowoczesnej hali gimnastycznej przy AWFiS w Gdańsku. To także dla mnie będzie w rok, w którym moi zawodnicy rozpoczną ważny etap szkolenia przygotowujący do Mistrzostw Europy. Ponadto jest wiele działań związanych z pracą poselską. Mam nadzieję, że znajdą swój finał. Dlatego też, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragnę złożyć wszystkim czytelnikom magazynu Prestiż, by były one rodzinne, przede wszystkim zdrowe i abyśmy podczas tego magicznego czasu mogli nabrać sił do realizacji swoich marzeń, celów i pragnień. A nadchodzący rok 2013 niech przyniesie Państwu szereg sukcesów w życiu prywatnym, jak i zawodowym!

Grzegorz Skawiński - muzyk, wokalista zespołu Kombii

W imieniu swoim i zespołu Kombii, życzę czytelnikom Magazynu Prestiż ekskluzywnego Nowego Roku i prestiżowych świąt Bożego Narodzenia. Jeśli chodzi o moje plany na nowy rok, to mogę powiedzieć tylko, że nie jestem osobą, która coś planuje, wolę spontaniczność. I tego bym sobie życzył. Może tylko jeszcze, jak każdy muzyk, chciałbym zagrać dużo koncertów i nagrać nową płytę.

Iwona Guzowska - posłanka

Życzę Państwu tego, by świąteczne ciepło, wzajemne zrozumienie, radość i spokój zostały w sercach na dłużej dając siłę i pozytywną energię na każdy dzień życia. Plany na przyszły rok? Oprócz planów zawodowych mam mnóstwo poważnych planów sportowych i tu przede mną największe wyzwanie - jak to połączyć żeby w jednej i drugiej dziedzinie zrobić wszystko na 100% i zakończyć sukcesem. Oprócz planów mam kilka marzeń, które chciałabym spełnić w nadchodzącym roku, bo przecież praca to nie wszystko.

Maciej „Gleba” Florek - tancerz, choreograf, zwycięzca You Can Dance

Kończy się 2012 rok, wiele za mną projektów, spektakli, godzin treningów i wyrzeczeń. Pewnie większość z nas życzy sobie większego oddechu od obowiązków, ale ja jakoś nie potrafię. Już mam zakontraktowane tworzenie choreografii do spektakli do połowy przyszłego roku. Teatry w Opolu, w Warszawie, czy we Wrocławiu będą moim domem przez kolejne miesiące. Chciałbym sobie życzyć na nowy rok żeby premiery spektakli odbywały się bliżej Trójmiasta. Zasnąć we własnym łóżku to dla Państwa pewnie codzienność dla mnie właściwie to tylko wakacje. A dla Państwa, czytelników Prestiżu, przede wszystkim życzę mniej kłopotów, dużo optymistycznych wiadomości i szczerego uśmiechu na twarzy. Wtedy codzienny dzień staje się bardziej kolorowy i postrzega się go wrażliwością poety. Pozdrawiam i do zobaczenia?.

Andrzej Krzywy - muzyk, wokalista zespołu De Mono

Drodzy czytelnicy! Skoro macie w ręku taki periodyk jak Prestiż oznacza to, że poszukujecie niebanalności, ciekawych form i nowych trendów. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wam rodzinnej atmosfery, pod choinką ciekawych książek, niebanalnych płyt, audiobooków, fajnych gadżetów. A w Nowym Roku świetnych koncertów! Szanujcie polską muzykę korzystając z legalnych źródeł, kupujcie bilety na koncerty i wspierajcie artystów. Życzę wam też miłości i wzajemnego szacunku w tych okrutnych czasach wirtualnej agresji. Nie dajcie się zwariować w tym zwariowanym świecie plotek i brukowców. Jubileuszowa trasa koncertowa z okazji 25lecia naszego istnienia za nami, ale to nie znaczy że przechodzimy na emeryturę. Przed nami przynajmniej kolejne 25lat na scenie! W Nowym Roku zaplanowaliśmy dla was wiele ciekawych wydarzeń. Będzie nowa zaskakująca płyta, szykujemy też wyjątkową trasę koncertową. Do zobaczenia wkrótce!