Motywacja w sporcie i biznesie była tematem kolejnego spotkania z cyklu Creative Mornings, które tradycyjnie odbyło się w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. To właśnie tutaj raz w miesiącu spotykają się przedsiębiorcy Trójmiasta i okolic, aby wymieniając się informacjami na temat swoich firm i pomysłów na biznes budować bezcenne sieci kontaktów.

Swoim przepisem na sukces podzieliła się Aleksandra Pogorzelska, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski w Triathlonie i Duathlonie, wykładowczyni Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, oraz konsultantka biznesowa współpracująca z wieloma renomowanymi firmami. Uczestnicy spotkania zapoznali się między innymi z technikami motywacyjnymi używanymi w psychologii sportu oraz poznali wartość ich wykorzystania w biznesie. Następnie rozpoczął się networking, czyli nawiązywanie bezpośrednich kontaktów oraz rozmowy biznesowe. W ich trakcie uczestnicy wymienią się informacjami na temat tego, jakich kontaktów potrzebują i co mogą innym zaoferować „od siebie”.

Networking odbywa się przy stolikach tematycznych, w piętnastominutowych sesjach. Uczestnicy podczas spotkania kilkukrotnie zmieniają miejsce rozmowy. Do dyspozycji jest kilkanaście stolików tematycznych, np. Branże kreatywne, Desing, IT, Marketing i inne. Z każdym poznanym przedsiębiorcą można kontynuować rozmowy w kuluarach. Patronami spotkań z cyklu Creative Mornings są magazyn Prestiż i Pomorski Klub Biznesu.