"Blask" Kondej-Hedrych

Klinika chirurgii plastycznej

To już rok, od kiedy w gdańskim Garnizonie funkcjonuje wyjątkowa klinika chirurgii plastycznej „Blask”. Właścicielki - dr n. med. Karolina Kondej i dr n. med. Alina Hedrych-Ozimina, chirurdzy plastycy z długoletnim doświadczeniem, postanowiły stworzyć miejsce, w którym oferowana jest najwyższa jakość usług medycznych z zakresu chirurgii plastycznej, a także medycyny estetycznej. Miejsce, w którym najważniejsza jest dbałość o pacjenta, gdzie zabiegi chirurgiczne przeprowadzane są w bezpiecznym, pięknym i komfortowym gabinecie. Wreszcie miejsce, w którym pracuje wspaniały i zgrany zespół młodych chirurgów - kobiet mających doskonałe poczucie estetyki, ambitnych i nieustannie poszerzających swoją wiedzę i umiejętności.

W klinice „Blask” już od pierwszych dni rozpoczęto przeprowadzanie zabiegów chirurgicznych w znieczuleniu miejscowym i konsultacji. W portfolio wykonywanych procedur znajdziecie Państwo cały zakres operacji – począwszy od chirurgii estetycznej twarzy przez korekcję nosa, liposukcję i przeszczep tkanki tłuszczowej, operacje modelujące sylwetkę, na chirurgii estetycznej piersi kończąc.

Na czele zespołu stoją dr Kondej i dr Hedrych, znane i cieszące się zaufaniem pacjentów na trójmiejskim „rynku estetycznym” od długiego czasu. Do swojego zespołu dobrały młode, utalentowane specjalistki chirurgii plastycznej, które „warsztatu chirurgicznego i zmysłu estetycznego” w trakcie rezydentury nabywały pod czujnym okiem dr Kondej: lek. Izabelę Ratnicką i lek. Agnieszkę Brzezicką.

Menadżer Kliniki Krystyna Dwórznik, jest idealną wizytówką tego miejsca - fachowa, konkretna, rzetelna, uśmiechnięta i pomocna.

W przeciągu ostatniego roku w Klinice przeprowadzono ponad 250 operacji i ponad 800 konsultacji.

Rok działalności był również czasem intensywnych szkoleń - zespół Kliniki uczestniczył m.in. w licznych spotkaniach i konferencjach zagranicznych dotyczących chirurgii estetycznej w Grecji, Turcji, Rzymie, a także w Polsce. Ponadto prowadziliśmy prelekcje dla chirurgów, laryngologów i studentów gdańskiej WSB.

Za największy sukces uznajemy zadowolenie naszych pacjentów.

Dziękujemy za zaufanie - to Wy, nasi Pacjenci dajecie nam motywację do dalszego rozwoju, doskonalenia się i wprowadzania nowych technik operacyjnych dla uzyskiwania jeszcze lepszych rezultatów, których część prezentujemy na naszym profilu instagramowym @blask_chirurgiaplastyczna.

Zdajemy sobie sprawę, że to właśnie nasze efekty estetyczne zabiegów przekładają się bezpośrednio na zainteresowanie i niesłabnące zaufanie pacjentów.

Karola Szymanowskiego 20/U5, 80-280 Gdańsk

tel. 570 370 070 | kontakt@chirurgiaplastycznablask.pl

chirurgiaplastycznablask.pl