Dorastała w Sopocie, od sześciu lat mieszka w Londynie, dokąd wyjechała, aby studiować psychologię. Jej trzy wielkie pasje to właśnie psychologia, joga, i fotografia. Fascynuje ją potencjał, jaki joga ma we wspomaganiu zdrowia psychicznego i prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. W tym obszarze dokształca się na studiach podyplomowych z terapii jogą w The Minded Institute w Londynie. Swoją wiedzą i pasją dzieli się na Instagramie. Zaglądamy na profil @natashabiernacka.

Nazywam się Natasza Biernacka.

Jestem nauczycielką i studentką jogi, psycholożką, psychoterapeutą w trakcie kwalifikacji, od września rozpoczynam profesjonalny doktorat z Counselling Psychology w Londynie. Uczę się też, jak stosować jogę terapeutycznie w The Minded Institute.

Urodziłam się w Gdyni, większość życia spędziłam w Sopocie, a na co dzień mieszkam w Londynie. Moim ulubionym miejscem na świecie są zaciszne i uliczki dolnego Sopotu, jak i zakamarki zachodniego Londynu.

Robię zdjęcia, ponieważ pozwalają mi one uchwycić piękne chwile i sprawia mi to ogromną radość. Uwielbiam dzielić się zdjęciami z bliskimi.

W obrazie interesuje mnie przede wszystkim to, że subiektywnie możemy wyrazić, jak postrzegamy świat dookoła nas.

Moje życie kręci się dookoła nauki. Instagram jest dla mnie kreatywną odskocznią, gdzie mogę dzielić się rzeczami, które mnie ciekawią i cieszą.

Gdybym mogła zrobić tylko jedno zdjęcie, sfotografowałabym moją ukochaną osobę na plaży w Sopocie tuż po zachodzie słońca.

Z Trójmiastem łączy mnie moja rodzina i przyjaciele.

Trzy najbardziej fotogeniczne miejsca w Trójmieście: klify i strumyki przy plaży, las i nasze piękne sopockie parki.

Trzy ulubione adresy w Trójmieście: sauna w hotelu Mera, Bar Leon, Sopot Yoga

 

Insta nominacje @natashabiernacka

 

@agatagotuje

inspiracje kuchenne, o miłości do dzielenia się jedzeniem z innymi

@nataliasamonek

wschodząca artystka zamująca się ręcznie robioną biżuterią. Pełnia inspiracji

@marti.flows

nauczycielka jogi z Trójmiasta, rozwijająca się w Warszawie i Indiach

@oj.studio

piękne wnętrza Oli Jachymiak