Moda w dzisiejszy czasach to sztuka, która przenika życie każdego z nas, pomaga nam ukazać innym nasz charakter, poglądy, inspiracje... Każdy bez względu na wykonywany zawód, może inspirować innych w procesie szukania własnego stylu. Właśnie o tym jest ten wyjątkowy projekt. Rewelacyjny Anatol Modzelewski, jeden z najbardziej rozchwytywanych polskich modeli, został zaproszony przez fotografa mody Wojciecha Jachyrę do sesji o tytule „SHIPWORKER”. Tłem edytorialu stała się legendarna Stocznia Gdańska.

- Stocznia Gdańska to wielkie i historyczne miejsce. Chciałem przedstawić historię, młodego zbuntowanego stoczniowca, który jest odważny i pewny siebie, jednocześnie nie boi się wyzwań i stawia im czoła. A na dodatek, modowo nosi się bezbłędnie i nie boi się tego pokazywać. Do powstania sesji, zainspirował mnie sam Anatol i jego nietuzinkowa osobowość, otwartość na wcielanie się w różne postaci, a także eksperymentowanie z modą i fotografią - opowiada Wojciech Jachyra, fotograf i kreator sesji.

Uzupełnieniem sesji, są stylizacje od polskich marek takich jak MALE-ME oraz Reserved. Przyjrzyjmy się efektom tego niezwykłego spotkania.

Fotografie i dyrekcja artystyczna: Wojciech Jachyra

Model: Anatol Modzelewski / AS Management

Asystent fotografa: Paweł Kuligowski

Makijaż i fryzura: Magdalena Gołębiowska

Marki wykorzystane do sesji: MALE-ME, Re Design by Reserved

Retusz: Nastia Burak

Lokalizacja: Stocznia Gdańska