Le Collet

Pozostajemy w modowych trendach i podążamy do Gdańska, gdzie otworzył się kolejny butik. Modowa marka Le Collet, założona przez aktorkę i influencerkę Maję Bohosiewicz otworzyła swój drugi sklep stacjonarny w Polsce, i tym razem padło na Trójmiasto. Na surowych, postoczniowych terenach w minimalistycznym wnętrzu można znaleźć szeroką gamę ubrań dla kobiet, uzyskać porady stylistyczne, a także miło spędzić czas. Cała oferta dostępna jest również za pośrednictwem sklepu e-commerce.

Stara Stocznia 8/3, Gdańsk

Pub G10

Teraz coś dla miłośników piwa, a mianowicie - nietypowy pub, w którym można napić się złocistego trunku. Jak zapewniają właściciele, w tym miejscu oprócz alkoholu, czekają na gości także różnego rodzaju atrakcje. Czego można się spodziewać? W wybranych dniach grana jest tutaj muzyka jazzowa na żywo, swing, stand up, pokazy tańca burleski lub pol dance, a dla najbardziej odważnych karaoke!

Grodzka 10, Gdańsk

Aichi Korean Restaurant

Nowy lokal na gastronomicznej mapie Trójmiasta. Znajdziemy tutaj typowo koreańskie lub japońskie jedzenie, takie jak kurczak nanban, bibimbap czy japchae. Dla miłośników rolek czekają tutaj onigiri. Na miejscu dostępne jest także buble tea, które może stać się atrakcją spotkania. Wszystko przygotowywane przez wykwalifikowanych kucharzy urodzonych w Korei i Japonii, więc o jakość i oryginalność potraw nie trzeba się martwić!

Św. Ducha 12, Gdańsk

Aichi Korean Restaurant

Nowy lokal na gastronomicznej mapie Trójmiasta. Znajdziemy tutaj typowo koreańskie lub japońskie jedzenie, takie jak kurczak nanban, bibimbap czy japchae. Dla miłośników rolek czekają tutaj onigiri. Na miejscu dostępne jest także buble tea, które może stać się atrakcją spotkania. Wszystko przygotowywane przez wykwalifikowanych kucharzy urodzonych w Korei i Japonii, więc o jakość i oryginalność potraw nie trzeba się martwić!

Św. Ducha 12, Gdańsk