21 lutego w Radisson Hotel & Suites w Gdańsku miał miejsce wyjątkowy event pod hasłem „LifeStyle Investment” zorganizowany przez Verus Estate wspólnie z Navigare Properties. Wydarzenie związane było z prezentacją oryginalnego projektu deweloperskiego o nowatorskiej formule.

Verus Estate, reprezentowana przez Izabelę Florek-Grzenkowską już od kilku lat proponuje klientom ekskluzywne inwestycje w Hiszpanii. W swoim portfolio ma szeroką ofertę nieruchomości w różnym budżecie, od Malagi aż po Gibraltar.

Z kolei Navigare Properties to spółka z kapitałem w 100% szwedzkim, posiadająca wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości, a także jachtingu. Sprzedaje i wynajmuje domy w Hiszpanii oraz Szwajcarii, zarządza nimi, zapewnia im hotelowe udogodnienia i unikalną koncepcję usług.

Wydarzenie „LifeStyle Investment” poświęcone zostało prezentacji nowego projektu deweloperskiego – wyjątkowej inwestycji na Costa del Sol. To unikalna opcja dla tych, którzy rozważają zakup nieruchomości w Hiszpanii, a zastanawiają się jeszcze nad samą formułą użytkowania. Jednocześnie pragną oni zdywersyfikować swoje środki finansowe i zabezpieczyć kapitał w optymalny sposób. Sama Andaluzja znana jest z pięknej pogody i zapierających widoków, tu się po prostu doskonale wypoczywa.

„LifeStyle Investment” to inwestycja w pewien sposób styl życia, umożliwiająca zakup nieruchomości, korzystanie z niej w wybranym przez siebie terminie, a jednocześnie wymienianie się z innymi właścicielami posiadającymi domy w różnych częściach świata. Rozwiązanie to pozwala nie tylko na cieszenie się własną nieruchomością, ale i na stałe zarabianie na niej oraz zwiększanie jej wartości. To daje poczucie bezpieczeństwa wynikające z dobrze zainwestowanych środków oraz opieki zarządczej Navigare Properties po zakupie.

W ramach „LifeStyle Investment” przyszły właściciel nieruchomości otrzymuje także kompleksowe wsparcie w zakresie procedury prawnej, pozyskania finansowania czy takich aspektów jak przyłącza wody i prądu, a także późniejszy wynajem. Klient nie zostaje więc sam, cały czas ma zapewnione profesjonalne doradztwo i ekspercką opiekę.

Co więcej kluczowym aspektem jest tu pakiet dodatkowych korzyści, na który składa się po pierwsze Navigare Experience czyli możliwość żeglowania 2 tygodnie w roku na luksusowym jachcie w wybranym przez siebie czasie i miejscu, ze skipperem i obsługą kelnerską.

Same domy oddawane są pod klucz, tj. z pełnym wyposażeniem RTV i AGD zawierającym nawet mały asortyment. Standard wystroju i kastomizacji można wybierać spośród 3 opcji – od podstawowej do tej najbardziej luksusowej, w zależności od indywidualnych preferencji.

W ramach zakupu właściciel otrzymuje pełen pakiet kompleksowego zarządzania nieruchomością począwszy od samego dokonywania rezerwacji, przez codzienne sprzątanie, śniadania, aż po wypłatę wynagrodzenia z wynajmu czy opiekę techniczną nad obiektem.

A dla tych, których bardziej pociągają zimowe klimaty, Navigare Properties oraz Verus Estate przygotowały alternatywną destynację w szwajcarskich Alpach, a konkretnie w Saas-Fee. To urokliwa górska wioska położona na wysokości 1800 m, w okolicy o doskonałych warunkach narciarskich. Tutejsza oferta to luksusowo wykończone studia i penthousy, posiadające od 1 do 5 sypialni, mające zaplecze gastronomiczne w postaci restauracji oraz zapewniające usługi Spa & Wellness.

Wydarzenie „LifeStyle Investment” zgromadziło kameralne grono uczestników, którym wieczór dodatkowo umiliła selekcja hiszpańskich tapasów oraz win. To drugi z serii eventów Verus Estate i Navigare Properties, zapewniających kompleksową wiedzę dotyczącą zakupu nieruchomości zagranicą.