Cartel Mexican Food

Lokal stworzony przez znajomych z myślą o miłośnikach meksykańskiego jedzenia. W samym sercu gdańskiej Moreny podają burrito, tacosy, quesadille czy inne przekąski zarówno dla fanów mięsnych, jak i bezmięsnych dań. Warto także skusić się na śniadanie, jakie serwuje się tutaj w weekendy od godziny 9.00 do 12.30. A co w menu? Gofry czy bajgle, a to wszystko z meksykańskim twistem!

Lema 2/7, Gdańsk

Krutoy Lounge

Teraz coś dla ludzi, którzy lubią prawdziwą elegancję. Krutoy to miejsce, w którym stworzono strefę intymności i wyjątkowości. Jednak to nie wszystko, na co można liczyć. Lokal jest połączeniem cocktail baru z szerokim wyborem trunków, shishabaru z aromatycznymi i wyjątkowymi smakami tytoniu oraz restauracji, której menu zachwyci zarówno klasycznymi daniami, ale również nowoczesnymi rozwiązaniami.

Stara Stocznia 2/6, Gdańsk

Antakya Shisha Lounge Bar

Zostajemy w Gdańsku i udajemy się do lokalu, który specjalizuje się w tureckiej kuchni i tytoniu. Tutaj spotkanie ze znajomymi może stać się prawdziwą podróżą po wschodnich smakach. Warto więc pokusić się na grillowane kotlety jagnięce lub szaszłyk z mięsa jagnięco-cielęcego i połączyć to wyjątkowymi koktajlami.

Grunwaldzka 76, Gdańsk

Krótko Długo Barber

Tym razem coś dla panów z Trójmiasta. Podążamy do Gdyni, gdzie czeka na nas wykwalifikowana kadra barberów, którzy czynią cuda, nie tylko z włosami. W ofercie dostępnych jest wiele możliwości, jednak każde strzyżenie, stylizowanie i modelowanie fryzury, jak i zarostu, rozpoczyna się od konsultacji, podczas której barber pomoże w wyborze odpowiedniego ścięcia, dopasowanego do kształtu głowy.

Kościuszki 17, Gdynia